2019-04-29 19:30:00

Klasa O Dębica: Korona Majdan Królewski w końcu wygrała [Podsumowanie 21. kolejki]

Korona Majdan Królewski w końcu wygrała (fot. archiwum)
Wielka radość nastąpiła w Majdanie Królewski, bowiem miejscowa Korona po czterech wysokich porażkach w końcu wygrała. Stal II Mielec wygrała w meczu na szczycie.

Sokis Chorzelów podzielił się punktami z Victorią Ocieka. Jako pierwsi na prowadzenie wyszli gospodarze, którzy w 73. minucie trafili do siatki za sprawą Dawida Pazdro. Osiem minut później wyrównał Dominik Kobos.

Płomień Zagorzyce pokonał LKS Wiewiórka. Miejscowi do przerwy prowadzili po uderzeniu Franciszka Pazdana w 35. minucie. Obie ekipy wyraźnie ożywiły się dopiero w drugiej odsłonie. Najpierw na 2-0 strzelił Paweł Chudyba lecz sześć minut później bramkę kontaktową bramkę zdobył Rafał Czerwiec. Po pięciu minutach gospodarze znowu mieli dwubramkową przewagę. Gości stać było jeszcze na jedno trafienie w samej końcówce, po uderzeniu Kamila Kaczora.

Stal II Mielec skromnie pokonała Victorię Czermin w meczu na szczycie. Mielczanie jedyną bramkę w tym meczu zdobyli w 15. minucie z jedenastu metrów, a jej autorem był Mendi.

Korona Majdan Królewski zakończyła niechlubną serię i pokonała Kaskadę Kamionka. Jako pierwsi na prowadzenie wyszli goście po uderzeniu Marcina Poźniaka w 12. minucie. Miejscowi wyrównali w 23. minucie za sprawą Tomasza Warzochy i wynik ten utrzymał się do przerwy. Po zmianie stron Korona zdobyła jeszcze dwie bramki po strzałach Patryka Kopcia i Piotra Majdańskiego. Kaskadę stać było jeszcze na kontaktową bramkę w 89. minucie, której autorem był Hubert Piwowar.

0-1 Marcin Poźniak (12)
1-1 Tomasz Warzocha (23)
2-1 Patryk Kopeć (55)
3-1 Piotr Majdański (61)
3-2 Hubert Piwowar (89)