2019-04-24 19:09:00

Stal Stalowa Wola pokonała Olimpię Elbląg. Bramkę na wagę trzech punktów zdobył Michał Trąbka

Stal Stalowa Wola wygrała z Olimpią Elbląg. (fot. Adrian Kura)
Stal Stalowa Wola pokonała Olimpię Elbląg. Gola na wagę trzech punktów zdobył Michał Trąbka. Pomocnik "Stalówki" trafił do bramki Olimpii głową.

Stal Stalowa Wola zagroziła Olimpi Elbląg już w 10. minucie spotkania. Piotr Mroziński uderzył z szesnastego metra, ale piłka przeleciała nad bramką.

Kolejna groźna sytuacja miała miejsce siedem minut przed końcem pierwszej części gry. Po wrzutce Michała Trąbki minimalnie z piłką minął Michał Mistrzyk.

Goście również mieli swoją szansę. W 43. minucie Cezary Demianiuk uderzył w światło bramki "Stalówki" ale na posterunku był Krystian Kalinowski. W pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0-0, ale emocji nie brakowało.

Po zmianie stron podopieczni Czesława Palika rzucili się do ataków. Przez osiem minut piłka nie opuszczała połowy Olimpii. Zwieńczeniem tych ataków był gol Michała Trąbki.

W 73. minucie mogła paść kuriozalna bramka. Golkiper gości źle przyjął piłkę, ale na jego szczęście ta odbiła się tak, że wylądowała na rzucie rożnym.

W dalszej części gry Stal Stalowa Wola kontrolowała losy pojedynku i ostatecznie sięgnęła po trzy "oczka".

1-0 Michał Trąbka (53)

Stal Stalowa Wola:
Kalinowski – Waszkiewicz, Pietras, Trąbka, Dadok, Kitliński, Mroziński, Mistrzyk, Sobotka, Śpiewak, Jarosz