2019-04-08 15:59:53

Klasa O Jarosław: LKS Skołoszów pokonał MKS Radymno [Podsumowanie 19. kolejki]

LKS Skołoszów (złote koszulki) pewnie wygrał z MKS-em Radymno (fot. Adrianna Popkiewicz)
Zawodnicy ze Skołoszowa wykorzystali stratę punktów przez czołówkę i zbliżyli się na 5 punktów do miejsca premiowanego awansem. Granica Stubno awansowała na czwarte miejsce.

Gwiazda Wielkie Oczy uległa 0-1 Granicy Stubno, która dzięki wywalczeniu trzech oczek awansowała na czwartą pozycję w tabeli. Jedyną bramkę dla gości zdobył Artur Lew w 33. minucie.

Lider tabeli, Sanoczanka Święte zremisowała w wyjazdowym spotkaniu z Huraganem Gniewczyna. Jako pierwsi do bramki trafili goście, a Hubert Bednarz w 27. minucie mógł się cieszyć z gola. Wyrównujące trafienie padło w 70. minucie, a piłkę do siatki trafił Kamil Gliniany.

Punktami również podzielił się wicelider Start Pruchnik w wyjazdowym meczu z Płomieniem Morawsko. Gospodarze wyszli na prowadzenie w 40. minucie za sprawą Artura SKiby, a pieć minut później Maciej Mikłasz wyrównał i ustalił wynik spotkania.

LKS Skołoszów pewnie pokonał MKS Radymno i zbliżył się do czołówki. Wynik meczu otworzył Mateusz Buczkowski w 12. minucie z rzutu karnego, zaś 120 sekund później na 2-0 podwyższył Artur Pacuła. Wynik ten utrzymał się do przerwy. Po zmianie stron w 66. minucie Kamil Buczkowski podwyższył na 3-0. W końcówce obie drużyny strzeliły po bramce i ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 4-1.

1-0 Mateusz Buczkowski (12-rzut karny)
2-0 Artur Pacuła (14)
3-0 Kamil Buczkowski (66)
3-1 Oskar Hamacher (85)
4-1 Jarosław Chmielowski (90)