2019-04-01 14:41:15

KS Legion Pilzno przegrał z Błękitnymi Ropczyce

Legion Pilzno przegrał 1-3 z Błękitnymi Ropczyce. (fot. Legion Pilzno)
KS Legion Pilzno uległ Błękitnym Ropczyce 1-3 w niedzielnym meczu 4 ligi podkarpackiej.

Błękitni Ropczyce na prowadzenie w meczu z Legionem Pilzno wyszli już w 17. minucie. Bramkę dla gości zdobył wówczas Mariusz Wiktor.

Dziesieć minut przed przerwą do wyrównania doprowadził Dawid Florian i po czterdzestu pięciu minutach gry było 1-1.

Goście ponownie objęli prowadzenie. Tym razem szesnaście minut przed końcem spotkania. Szymon Piwowar strzelił drugą bramkę dla Błękitnych. Wynik spotkania na 1-3 ustalił w doliczonym czasie gry Hubert Siepierski.

~anonim 2019-04-01 15:37:36

KS Legion Pilzno teraz przyda sie zwycięstwo.

mecz 2019-04-01 15:40:30

"człon "Legion" w kulturze utożsamiany jest z męstwem, walką do końca, heroizmem, poświeceniem swojego życia w imię wyższych celów. "
WSZYSTKO CO WYŻEJ PISZE ZREALIZOWALI I POLEGLI.

KSWO8 2019-04-01 15:42:21

He he z Izolatorem. He he humor tygodnia.

KSWO8 2019-04-01 15:44:56

Z taką ekipą to nie ma co szukać w 4 lidze. Pewnie b. sponsor i Magistrat zadowoleni z realizacji zadania osłabienia klubu

~anonim 2019-04-01 16:52:04

Przeworsk potrafił zremisować to Legion Pilzno jest w stanie wygrać

Pilzniok 2019-04-01 17:06:04

Ks Legion Pilzno pokaże Wisłoce jak się wygrywa na Izo Arenie. Tak najlepsza jest taktyka i głowa, nie ładna gra

Obserwator 2019-04-01 20:05:47

Pierwsza połowa w wykonaniu Legionu bez zastrzeżeń . Bramka stracona po rykoszecie. Kluczowe były jednak końcowe minuty pierwszej i początkowe minuty drugiej połowy. Najpierw po ostrym wejściu rywali opuścił murawę bardzo dobrze grający na prawej obronie Mateusz Nalepka a później podobny los spotkał mózg drugiej linii pilźnian Adriana Ślęzaka. Zmiennicy nie udźwignęli ciężaru gry , a osamotniony Dawid Florian nie był w stanie w pojedynkę przechylić szali, mimo iż rozegrał rewelacyjne zawody. Szkoda, ale nie ma co rozdzierać szat, przyjdą lepsze dni dla Legionu. Jestem o tym święcie przekonany. Jeżeli zespół ustabilizuje formę na poziomie drugiej połowy z Wiązownicą i pierwszej z Błękitnymi , będzie dobrze

obserwator Pilzna 2019-04-02 05:17:23

Legion szuka kasy otwierając Klub 100 i bardzo dobrze. Że to poprzedni Zarząd nie wpadł na taki pomysł może byłaby większa kasa. No Panowie z Firm pilzneńskich do dzieła. Myślę że Firma Taurus da kasę z kilku golonek a Limba kasę z 1 krzesła.Dziwi fakt że w Pilźnie jest tyle Firm a kasy na 3 ligę nie ma.

Izo 2019-04-02 20:40:04

Pilzniok idiota z ciebie. Legion dostanie baty od Izolatora. Nie macie szans nawet na remis. Takim składem ,jaki macie .heheheh

Izo 2019-04-02 20:41:02

ad IZO 2019-04-03 05:07:39

Masz Izo rację dostaną lejty że hej. Przez zawziętość rozwalili dobrze poukładany klub. Teraz to jest wielkie badziewie. Paru wiekowych "profesorów " a reszta A-klasowa zbieranina. Wielkie chwalenie że młodzi i miejscowi grają. Tyle lat tą młodzież szkolą i nic z tego nie wynika. A który to młody z Pilzna gra w 3 lidze i ligach wyższych. 1 słownie jeden grzejący ławę a nawet nie w Koronie Kielce