https://dspk.kindredplc.com/redirect.aspx?pid=591051&bid=12859

2019-04-01 13:46:46

Klasa O Stalowa Wola: Rezerwy Stali Stalowa Wola przegrały z Olimpią Pysznica [Podsumowanie 19. kolejki]

Piotr Młynarczyk (w środku) zapewnił 3 punkty Olimpii Pysznica (fot. Radosław Kuśmierz(
Piotr Młynarczyk (w środku) zapewnił 3 punkty Olimpii Pysznica (fot. Radosław Kuśmierz(
W zakończonej kolejce stalowowolskiej okręgówki do sporych niespodzianek doszło w Leżajsku i Stalowej Woli. Lider zgodnie z planem pokonał swojego rywala.
 
Drugi garnitur Siarki Tarnobrzeg pewnie pokonał drużybę Retmana Ulanów i nadal przewodzi w lidze. Wynik spotkania w 9. minucie otworzył Paweł Mróz. Do przerwy padła jeszcze jedna bramka, którą zdobył powracający po kontuzji Kamil Cupriak. Po zmianie bramkę dołożył jeszcze Mróz i było po meczu.
 
Do sporej niespodzianki doszło w meczu Pogoni Leżajsk, która pokonała aż 5-1 Sokoła Kamień. Jako pierwsi w 10. minucie do bramki trafili goście i od tej pory to miejscowi pokonywali golkipera Sokoła. Do przerwy dublet ustrzelił Konrad Baj oraz bramkę dołożył Arkadiusz Drożdżal. Po zmianie stron piwosze strzelili jeszcze dwa gole autrorstwa Jakuba Stefana i Arkadiusza Drożdżala.
 
Sokół Sokolniki skromnie pokonał drużynę LZS-u Zdziary, a gola na wagę trzech punktów zdobył Łukasz Adamczyk.
 
Do sporej niespodzianki doszło także w meczu Stali II Stalowa Wola z Olimpią Pysznica. Podopieczni Piotra Młynarczyka po bramce właśnie grającego trenera w 45. minucie zapewnili sobie trzy punkty. 
 
 
0-1 Piotr Młynarczyk (45)

Wyniki meczów 19. kolejki:

 

Tabela klasy O Stalowa Wola:

 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem