2019-03-16 16:23:24

Wólczanka Wólka Pełkińska podzieliła się punktami z Chełmianką Chełm

(fot. Wólczanka Wólka Pełkińska)
Chełmianka Chełm zremisowała 2-2 z Wólczanką Wólką Pełkińską w meczu 19 kolejki 3 ligi gr. IV.

Pierwszy gol dla Wólczanki Wólka Pełkińska padł w 33. minucie a strzelcem bramki był Tomasz Przewoźnik, który pięknym strzałem trafił w okienko Drzewieckiego.

Druga połowa była o wiele ciekawsza, już w 63. minucie na wyrównanie z rzutu karnego strzelił Damian Szpak.

Na kolejnego gola kibice nie musieli długo czekać, już po 5 minutach gry po przerwie  na prowadzenie wyszła Wólczanka a strzelcem bramki był Krzysztof Pietluch, który w sytuacji sam na sam pokonał Drzewieckiego.

Ostatni gol w tym spotkaniu padł w 72. minucie z rzutu wolnego a do remisu i zdobycia cennego punktu dla Chełmianki doprowadził Patryk Czułowski.

0-1 Tomasz Przewoźnik (33)
1-1 Damian Szpak (63)
1-2 Krzysztof Pietluch (67)
2-2 Patryk Czułowski (72)