2019-02-28 23:05:49

Wygraj koszulki od sportbrand.pl. Ostatni dzień głosowania!

Podobne tematy konkurs sportbrand.pl
Zbliżamy się do decydującej fazy konkursu organizowanego przez nas wspólnie z firmą sportbrand.pl. W fazie grupowej głosujemy tylko do piątku 1 marca do godz. 19!
 
Przed kilkoma dniami wystartowaliśmy z konkursem organizowanym wspólnie z firmą sportbrand.pl przeznaczonym dla drużyn sportowych - bez względu na ligę i dyscyplinę, w której występują.
 
Firma sportbrand, producent markowej odzieży sportowej, dla zwycięzców ufundowała zestaw strojów sportowych (18 koszulek + 18 spodenek). Zdobywca drugiego miejsca otrzyma również zniżkę 50% na zakup strojów sportowych.
 
Chęć udziału w zabawie zgłosiło ponad 200 drużyn, które podzielone zostały na 9 grup. Od kilku dni trwa głosowanie, które zakończymy już w piątek 1 marca o godz. 19. Do dalszej części awansuje 36 najlepszych zespołów - po cztery z każdej grupy. W decydującej fazie głosy będą liczone od nowa.
 
Zobaczcie jak przedstawiają się wyniki głosowania po pierwszych dniach. Musimy dodać, że Wasze zaangażowanie jest ogromne - na obecną chwilę łącznie oddaliście już 31 tys. głosów!
 
Stan na 28 lutego 2019, na godz. 22:50.
 
Najwięcej, bo ponad 1000, zebrali piłkarze czwartoligowego KS-u Wiązownica (gr. I), którzy w swojej grupie wyprzedzają sekcję kobiet Korony Tuchla (niecałe 900). Na obecną chwilę awans mają także ekipy Żurawianki Żurawia i Juventusu Poraż.
 
W gr. II prowadzi KS Metal Gawro Tarnów (nieco ponad 600 głosów) przed LKS-em Batycze, Alfą Siedliska i Płomieniem Morawsko. Blisko 900 głosów ma na koncie także Hetman Laszki, który w gr. III wyprzedza Santos Piwoda, Cisy Jabłonica Polska i Dąb Dąbrowa.
 
Liderem w gr. IV jest Sparta Chorzelów (ponad 600 głosów). Dalsze miejsca zajmują: sekcja kobiet Startu Jarosław, Advit Łętownia i Gabry Łukowe.
 
Pierwsze miejsce w grupie V zajmuje Zryw Dydnia (niecałe 500 głosów), a kolejne ekipy Astry Medynia Głogowska, Cosmosu Nowotaniec i sekcja kobiet Sanovii Lesko. W gr. IV prowadzi Atut Podborze (nieco ponad 500 głosów), a kolejny pozycje zajmują Tuchovia Tuchów, Strażak Sośnica i KS Zaczernie.
 
Na 1. pozycji w gr. VII plasuje się obecnie Werynianka Werynia (ponad 400 głosów), a kolejne miejsca zajmują: Orzeł TorkiEsperanto Kobieca Drużyna Sportowa i Przełom Besko.
 
Bardzo zacięta jest walka w gr. VIII, gdzie ponad 900 głosów mają Czarni Kraczkowa i Barka Breń Osuchowski. Na obecną chwilę awans mają także Błyskawica Rozbórz i Delin Munina. Liderem gr. IX jest Tęcza Kosienice (niecałe 600 głosów), która wyprzedza MKS Kańczuga, Wichry Rzeczyca Długa i Brzostowiankę Brzostek.
 
Poniżej pełne - na bieżąco aktualizowane wyniki.

<< ODBIERZ 20 ZŁ ZA DARMO OD FORTUNY. BEZ WPŁAT! >>

Grupa I: KS Wiązownica, San Kłyżów, Wisłoka Nowy Żmigród, KS Manasterz, San Rozwadów, I Love This Game, Olimpiakos Tarnogród, Korona Tuchla - sekcja kobiet, Żurawianka Żurawica, Walawianka Walawa, Juventus Poraż, Victoria Budy Głogowskie, Heiro Rzeszów, LKS Wola Dalsza, SMS Resovia Rzeszów 2011, Amadeus - FLS, Poker Team Lublin, LKS Trzebownisko, FC Rzeszów, Wisłoczanka Tryńcza, Unihokej Warszawa, Zamczysko Odrzykoń, Roztocze Ruda Różaniecka.
 
 
Grupa II: LZS Krzątka, LKS Wesoła, Orzeł Faliszówka - juniorzy, FC Słocina, ULKS Dzierzkowice, Płomień Morawsko, Korona Olszany, Czerwoni Cewków, LKS Brzeźnica, Plantator Nienadówka, Alfa Siedliska, Melon Team, Graniczni Krowica, WKS Siemiechów, Haczovia Haczów, LKS Batycze, LKS Pisarowce, Start Pruchnik - juniorzy, Gwiazda Wielkie Oczy, Partyzant MAL-BUD 1 Targowiska, KS Warszawa, KS Metal Gawro Tarnów, Szkółka Piłkarska Polonii Przemyśl.
 
 
Grupa III: FC Rosłońskiego, FC Polonia Nottingham, GKS Team 17, Wiar Huwniki, Rudzik Rudna Mała, Arka Albigowa, Złotsan Kuryłówka, Spec Stal Łańcut - trampkarze starsi, Cisy Jabłonica Polska, Dąb Dąbrowa, Orzeł Pustyny, KS Radlna, Wilga Widełka, LKS Nakło, KS Wola Baranowska, Santos Piwoda, Ekipa Pana Lee, Iskra Zabłotce, Korona Majdan Królewski, KS Majdan Łętowski, Hetman Laszki, Albatros Szufnarowa, Start Rymanów.
 
 
Grupa IV: AC Pajace, KS Beerlovers, ŁKS Łukawiec, Stal Rzeszow, Strumyk Malawa, Szarotka Uherce, Gabry Łukowe, LKS Czaczyn, Ostrovia Ostrowy Baranowskie, KU AZS PWSW Przemyśl, Strug SZiK Tyczyn, Olimpia Wojnicz, Unia Niedomice, LKS Manasterz, San Hurko - Hureczko, Sparta Chorzelów, Jodła Przychojec, Start Jarosław - sekcja kobiet, Rolnik Wólka Krowicka, Staromieszczanka Stare Miasto, Advit Łętownia, Czarni Lipa, JKS 1909 Jarosław.
 
 
Grupa V: Strażak Mokrzyska, Wisłok Czarna, JKS Jarosław - juniorzy młodsi, Korona Rzeszów, Victoria Niebocko, Wisła Szczucin, Wisłoka Niegłowice, Cosmos Nowotaniec, Wisłok Wiśniowa, Astra Medynia Głogowska, SevenTeam, Huragan Gniewczyna, Herman Hermanowa, Sokół Sietesz, Stal Łańcut, Sanovia Lesko - sekcja kobiet, Grabniak Hucisko, Zryw Dydnia, Orzeł Glinianka, Kolejarz Łódź - sekcja kobiet, Unia Fredropol, Kolejarz Łódź - Mały Piłkarz 2011, Optimus Fight Club Krosno.
 
 
 
Grupa VI: Strażak Sośnica, Otryt Lutowiska, Cresovia Siemiatycza, Szarotka Rzeszów, Tuchovia Tuchów, Ostoja Kołaczyce, UKS 6 Jasło, KS Zaczernie, Wilga Kraków, Wislok Strzyżów, Elite Football Academy, Ziomki Rzeszów, LKS Rudka, KS Koniaczów, Crasnovia Krasne, SALF Guliwer, MUKS Sokół Kolbuszowa Dolna, Atut Podborze, BRW Bronowice Lublin, Sawa Sonina, Błękitni Wierzbna, Huragan Jasionka, Polonia Przemyśl 2006.
 
 
 
Grupa VII: Esperanto Kobieca Drużyna Sportowa, Raptory Dubiecko, Szkółka Piłkarska "Wilczki" Lesko, Unia Tarnów, Tempo Nienaszów, LKS Skołoszów, LZS Żabno, Przełom Besko, Kolbuszowianka Kolbuszowa, SMS Jarosław, Werynianka Werynia, RLS Zespół Niespokojnych Nóg, Grom Wyszatyce, Retman Ulanów - juniorzy, BRONX TEAM, ALEX Zakliczyn, LKS Skołyszyn, Coco Jambo, Orzeł Torki, Ryde Saints FC, LKS Głębokie, Bratek Bratkowice, Granica Stubno.
 
 
 

<< ODBIERZ 20 ZŁ ZA DARMO OD FORTUNY. BEZ WPŁAT! >>

Grupa VIII: MUKS Mineralni Krynica Zdrój, Standart Święcany, Turbulencja Chmielnik, Futsal Klub Odra Opole, Strażak Grochowe, Sokół Trześniów, LKS Poręba Spytkowska, BorgWarner, Tęcza Jankowice, Leśnik Bircza, LUKS Skrzyszów, Barka Breń Osuchowski, Błyskawica Rozbórz, CF Turaszówka, Grom SZiK Handzlówka, Delin Munina, Błyskawica Rożniatów, Czarni Jasło, LZS Zdziary, Czarni Kraczkowa, KS Styrobud Trzeboś, Błękitni Ropczyce, Błękitni Maćkówka.
 
 
Grupa IX: Zalew Stary Lubliniec, Gwiazda Maćkowice, Tęcza Kosienice, Cezar Kępa Bogumiłowicka, Wódzireje Bieszczady, Wólczanka Wólka Grodziska, Brzostowianka Brzostek, Czarni Bolestraszyce, Orzeł Bieździedza, Aramix Niebylec, Sokół Hucisko, Ciężkowianka Ciężkowice, KS Smolarzyny, LSC AlkoTankowcy, Jedność Niechobrz, Victoria Kobylany, MKS Kańczuga, PUKS Francesco Jelna, Wichry Rzeczyca Długa, Tęcza Wysock, GKS Majdan Sieniawski, KS Stobierna - orliki.
 
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 3

Rozwiąż działanie =

Balfbka 2019-03-01 00:39:25 0 0

Czy wyniki resetuja się w kolejnej fazie?

Pdk 2019-03-01 08:19:48 0 0

Tak

Kibic 2019-03-15 16:38:53 0 0

Jak tu morzna odawać głos na drużyne

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem