2019-01-27 18:24:34

sparing: Ekoball Stal Sanok - Partyzant Targowiska 1-1

Stal Sanok zremisowała z liderem krośnieńskiej okręgówki (fot. Karol Słomka)
W pierwszym sparingu w trakcie przygotowań do rundy rewanżowej zawodnicy Partyzanta Targowiska zremisowali z Ekoballem Stalą Sanok 1:1.

Lider krośnieńskiej okręgówki postawił się Stali Sanok. Stroną dominującą w tej potyczce byli sanoczanie, którzy prowadzili grę i przeważali na boisku, jednak gracze Patryzanta Targowiska kilkukrotnie zagrozili bramce czwartoligowca.

Kilkukrotnie do dobrych okazji strzeleckich doszedł Robert Kozubal, ale jego uderzenia pewnie bronił golkiper gospodarzy, natomiast w najlepszej z nich napastnik Partyzanta przeniósł piłkę nad poprzeczką.

W 57. minucie piłka po strzale jednego z sanoczan trafiła w rękę obrońcy Partyzania i sędzia spotkania wskazał na jedenasty metr. Do piłki podszedł Karol Adamiak i pewnym strzałem pod poprzeczkę dał prowadzenie swojej drużynie.

Po dwóch minutach jednak był już remis, a prostopadłą piłkę otrzymał Robert Kozubal i strzałem nad bramkarzem doprowadził do wyrównania. Od 70 minuty lider krośnieńskiej okręgówki grał w dziesiątkę, bowiem kontuzji mięśniowej doznał Mateusz Penar.

Od tej pory przewaga sanoczan była jeszcze większa. Podopieczni Mateusza Ostrowskiego kilka razy zagrozili bramce Huberta Niemca, jednak piłka dwa razy minimalnie przeszła obok słupka, natomiast raz świetną interwencją popisał się golkiper Partyzanta.

Ekoball Stal Sanok - Partyzant Targowiska 1-1 (0:0)

1-0 Karol Adamiak (57-karny)
1-1 Robert Kozubal (59)

Partyzant Targowiska: Hubert Niemiec - Wojciech Haznar, Kamil Chmielowski (46. Paweł Frydrych), Mateusz Penar, zawodnik testowany - Krystian Szubrycht (8. Zawodnik testowany), Dominik Kielar, Krzysztof Sieniawski, Karol Dobrzański, Konrad Kubal - Robert Kozubal.