2019-01-18 15:31:43

sparing: Stal Mielec - Cracovia 1-1

Podobne tematy Stal Mielec 1 liga Cracovia
Stal Mielec zremisowała 1-1 z Cracovią w pierwszym sparingu tej zimy.
Stal Mielec zremisowała 1-1 z Cracovią w meczu kontrolnym. Spotkanie odbyło się na bocznym boisku przy ul. Solskiego 1.

Stal Mielec zremisowała z ekstraklasową Cracovią 1-1 w pierwszym meczu towarzyskim przed rundą wiosenną sezonu 2018/19. Gospodarze prowadzili do przerwy po bramce Jospia Solicia.

W drugiej połowie ekipa Michała Probierza zdobyła wyrównującą bramkę, jej autorem był Filip Piszczek. To nie koniec weekendowych potyczek mielczan. W sobotę zmierzą się ze Stalą Rzeszów.

Stal Mielec - Cracovia 1-1 (1-0)

1-0 Josip Solić (28)
1-1 Filip Piszczek (54)

Stal Mielec:
Seweryn Kiełpin – Martin Dobrotka, Andreja Prokić, Josip Soljić, Bartosz Nowak, Grzegorz Tomasiewicz, Mateusz Spychała, Krystian Getinger, Sergio Mendigutxia,  Łukasz Wroński, Rafał Grodzicki

Cracovia:
Michal Peškovič (46. Krystian Stępniowski) – Cornel Râpă (46. Diego Ferraresso), Ołeksij Dytiatjew (46. Michał Helik), Jakub Serafin (46. Niko Datković), Michal Sipľak (46. Kamil Pestka) – Sergiu Hanca (46. Sebastian Strózik 86. Daniel Pik), Damian Dąbrowski (46. Milan Dimun), Sylwester Lusiusz (46. Janusz Gol), Marcin Budziński (46. Javi Hernández), Mateusz Wdowiak (46. Bojan Čečarić) – Airam Cabrera (46.Filip Piszczek)