2018-09-27 11:02:39

Wygrana i remis w środowych sparingach Stali Stalowa Wola

Stalówka pokonała Unię Nowa Sazryna w charytatywnym meczu (fot. Unia Nowa Sarzyna)
Pracowitą środę mieli podopieczni Wojciecha Fabianowskiego. Jednak grupa zawodników udała się do Sandomierza, zaś druga udała się do Nowej Sarzyny.

Mecz w Nowej Sarzynie miał charakter charytatywnego, bowiem zbierano w tym meczu na rehabilitację wychowania Unii, Kamila Kusego. Wynik meczu był drugorzędny, jednak warto odnotować że Stal Stalowa Wola pokonała Unię Nowa Sarzyna 5:0. Dwie bramki dla gości zdobył Adrian Dziubiński, zaś po jednym trafieniu zaliczyli Michał Trąbka, Michał Kitliński oraz Bartosz Sobotka. Drużynę Stalówki w Nowej Sarzynie poprowadził asystent pierwszego szkoleniowca, Paweł Wtorek.

Unia Nowa Sarzyna: Żuraw - Jandziński, Pieróg, Wośko, Ulawski, Grześkiewisz, Wołoch, Filip, Herdyna, Madej, Błajda oraz Kwaśniak, Niedbała, Kulec

Stal Stalowa Wola: Siudak - Waszkiewicz, Janiszewski, Sobotka, Mroziński, Mistrzyk, Stefański, Trąbka, Dziubiński, Łętocha, Kitliński

Druga grupa zawodników wybrała się na mecz do Sandomierza, zmierzyć się towarzysko z miejscową Wisłą. Szansę do zaprezentowania otrzymali zawodnicy juniorów oraz rezerw, którym bacznie przyglądał się w tym spotkaniu trener Wojciech Fabianowski

Bramkę dla Stali w pierwszej połowie zdobył Karol Dziopak i ten wynik utrzymał się do przerwy. Po zmianie stron bramkę dla gości zdobył Marcin Sudy, który ustalił wynik spotkania. Mecz rozegrano 2x30 minut.

Wisła Sandomierz - Stal Stalowa Wola 1-1 (0-1)

0-1 Karol Dziopak
1-1 Marcin Sudy

Wisła Sandomierz: Janowski - Konefał, Trojanowski, Korona, Bażant - Piątkowski, Kamiński, Sudy, Putin, Nogaj - Piechniak

Stal Stalowa Wola: Frątczak (46. Konefał) - Dec, Mazurek, zawodnik testowany, Nowak - Dziopak, Jopek, Szifer, Żyliński - Stępniowski, Urban