2018-09-06 11:12:18

Wólczanka Wólka Pełkińska rozgromiła Fredro Surochów

Wólczanka bez problemów rozprawiła się z rywalem (fot. archiwum)
Zawodnicy Wólczanki nie mieli większych problemów z pokonaniem niżej notowanego rywala i spokojnie awansowali do kolejnej rundy Pucharu Polski. Do kolejnej rundy awansowała także Polonia Przemyśl.

Podopieczni Marka Rybkiewicza strzelanie rozpoczeli już w 7. minucie. Worek z bramkami rozpruł Dorian Buczek. Na kolejne bramki Wólczanki Wólka Pełkińska długo nie trzeba było czekać.

Zaledwie sześć minut później było już 0-3 a bramki zdobywali Volodymyr Khorolski i Krystian Majka. Wólczanka mając korzystny wynik atakowała, jednak na kolejne bramki musieliśmy czekać do końca pierwszej osłony. Wtedy to najpierw w 39. minucie wyniki podwyższył Dorian Buczek a dwie minuty późnie na 0-5 strzelił Dawid Czyrny.

Po zmianie stron Wólczanka nie zwalniała i zdobyła jeszcze siedem bramek. Trzy z nich były autorstwa Dawida Czyrnego, który strzelanie rozpoczął w 60. minucie. Chwilę później bramkę dołożył Maciej Lech, a dwie minuty później z kolejnej bramki cieszył się Dawid Czyrny.

Nie minęło dużo czasu a z bramki ponownie tego dnia na 20 minut przed końcem meczu cieszył się Maciej Lech. Od tego momentu Wólczanka zdobyła jeszcze cztery bramki autorstwa Dawida Czyrnego, Krystiana Majki, Bartłomieja Słysza oraz Macieja Lecha który ustalił wynik meczu.

Swoje spotkanie wygrała także Polonia Przemyśl, która po ciekawym meczu pokonała ekipę Wiraża Chłopice. Trzy bramki dla ekipy Grzegorza Opalińskiego zdobył Roman Vorobiej, a po jednym trafieniu zaliczyli Jaromir Skiba i Piotr Kuźniar

Fredro Surochów - Wólczanka Wólka Pełkińska 0-13 (0-5)

0-1 Dorian Buczek (7)
0-2 Volodymyr Khorolski (11)
0-3 Krystian Majka (13)
0-4 Dorian Buczek (39)
0-5 Dawid Czyrny (41)
0-6 Dawidc Czyrny (60)
0-7 Maciej Lech (65)