2018-07-22 10:32:00

sparing: Stal Rzeszów - Polonia Przemyśl 2-0

Stal Rzeszów pokonała Polonię Przemyśl 2-0 w meczu kontrolnym rozegranym na stadionie w Mogielnicy. Obie ekipy testowały nowych zawodników.

Stal Rzeszów w końcu wygrała w meczu sparingowym. Podopieczni Janusza Niedźwiedzia pokonali Polonię Przemyśl 2-0. Do przerwy był jednak remis.

Dopiero po zmianie stron wynik spotkania otworzył niedawno pozyskany Dariusz Jarecki. Kilka minut przed końcem meczu Patryk Zieliński ustalił wynik tego meczu na 2-0 dla Stali.

W drużynie Stali Rzeszów wystąpił m.in. Zieliński, ktory jest wychowankiem biało-niebieskich. Przez ostatnie dwa sezony wystepował w Izolatorze Boguchwała. "Stalowcy" testowali również środkowego obrońcę z ukrainy, a na prawej obronie po przerwie pojawił się Damian Sierant z Jaroty Jarocin.

W ekipie prowadzonej przez Grzegorza Opalińskiego wystapili zawodnicy, którzy już wcześniej byli przymierzani do przemyskiej "barcelonki". Po za tym po przerwie w Polonii wystąpiło kilku juniorów.

Stal Rzeszów - Polonia Przemyśl 2-0 (0-0)

1-0 Dariusz Jarecki (60)
2-0 Patryk Zieliński (87)

Stal Rzeszów:
Otczenaszenko - Kotus, Zawodnik Testowany, Basista, Płonka, Nowacki, Szeliga, Ceglarz, Zagdański, Popiela, Mozler oraz Zieliński, Jarecki, Ligienza, Chromiński, Kaczorowski, Kądziołka, Sierant