2018-06-16 10:42:33

Wisłoka Dębica rozbiła Unię Nowa Sarzyna

Wisłoka Dębica w biało-zielonych strojach (fot. Gotyk / wislokadebica.pl / archiwum)
Piłkarze Wisłoki Dębica udanie zakończyli tegoroczny sezon 4 ligi podkarpackiej wygrywając na boisku Unii Nowa Sarzyna aż 6-2.

Goście wyszli na prowadzenie już w 2. minucie spotkania po golu Damiana Bożka. Niedługo później na 2-0 podwyższył Kamil Żuchowicz.

Jeszcze przed przerwą ponownie trafił Żychowicz, a bramkę na 4-0 tuż przed końcem pierwszej połowy zdobył Damian Łanucha z rzutu wolnego.

W 63. minucie jednego gola odrobiła Unia Nowa Sarzyna, która mogła cieszyć się z trafienia Mateusza Florka.

Odpowiedź Wisłoki Dębica była jednak bardzo szybka. Zaledwie dwie minuty później hat-tricka skompletował Kamil Żuchowicz. W 77. minucie prowadzenie dębiczan na 6-1 podwyższył Mateusz Ślęczka.

Parę minut przed końcem rozmiary porażki nowosarzynian zmniejszył jeszcze Krystian Błajda.

0-1 Damian Bożek (2)
0-2 Kamil Żuchowicz (8)
0-3 Kamil Żuchowicz (28)
0-4 Damian Łanucha (45)
1-4 Mateusz Florek (63)
1-5 Kamil Żuchowicz (65)
1-6 Mateusz Ślęczka (77)
2-6 Krystian Błajda (86)

Unia Nowa Sarzyna: Żuraw (85. Osipa) - Florek, Pieróg, Klocek, Wiatr (46. Bielak), Grześkiewicz, Flis, Sarzyński (46. Wośko), Filip (75. Rogowski), Madej, K. Błajda.

Wisłoka Dębica: Balasa - Król (81. Mazur), Tubek, Fedan, Bożek (59. Fryz), Pęcak, Motyka (75. Węgrzyn), Ślęczka, Maik (59. Nowak), Łanucha, Żuchowicz (70. Szewczyk).