2018-05-24 13:43:00

Remis w meczu pomiędzy Unią Nowa Sarzyna a Polonią Przemyśl

Unia Nowa Sarzyna zremisowała 1-1 z Polonią Przemyśl w zaległym meczu 19. kolejki 4 ligi podkarpackiej. Goście prowadzili po bramce Pawła Piątka, ale wyrównał Mateusz Florek.

Polonia Przemyśl objęła prowadzenie w 19. minucie po bramce Pawła Piątka w meczu z Unią Nowa Sarzyna. Marcin Żuraw źle wypił piłkę, którą przejął Paweł Sedlaczek i podał do Piątka. Napastnik gości nie miał problemów z umiejszczeniem piłki w siatce.

Chwilę później Piątek musiał opuścić boisko z powodu kontuzji. Tuż przed przerwą Michał Szpakowski mogł podwyższyć prowadzenie Polonii, ale Żuraw zrehabilitował się i nie dopuścił do straty bramki. Pierwsza połowa zakończyła się jednobramkowym prowadzeniem gości z Przemyśla.

Po zmianie stron trwał szturm na bramkę Unii Nowa Sarzyna. Jednak podopieczni Mariusza Sawy nie potrafili pokonać bramkarza gospodarzy. W 67. minucie Eryk Sarzyński wykorzystał błąd obrony gości, podał do Mateusza Florka i Unia doprowadziła do wyrównania.

Po tej bramce obraz gry diametralnie uległ zmianie. Gospodarze mieli znakomite okazję, ale ostatecznie mecz zakończył się remisem 1-1.

0-1 Paweł Piątek (19)
1-1 Mateusz Florek (67)