2018-05-20 22:54:00

Karpaty Krosno rozgromiły Wiślan Jaśkowice

Karpaty Krosno pokonały 3-0 Wiślan Jaśkowice w meczu 29. kolejki 3 ligi gr. IV. Dwie bramki z rzutów wolnych zdobył Roman Botvynnyk.

Karpaty Krosno objęły prowadzenie w meczu z Wiślanami Jaśkowice w 22. minucie spotkania bramkę z rzutu wolnego zdobył Roman Botvynnyk.

Jeszcze przed przerwą Sebastian Białasik podwyższył prowadzenie ekipy Dariusza Jęczkowskiego. Był to doskonały prezent na dwudzieste urodziny, które Białasik obchodził dzień wcześniej.

Po zmianie stron gra się wyrównała. Dopiero w 75. minucie wynik meczu ustalił Botvynnyk. 25-letni ukraiński obrońca po raz drugi zdobył bramkę z rzutu wolnego.

Tym samym Karpaty Krosno wygrały po raz pierwszy w tej rundzie na własnym obiekcie w 3 lidze, a jest to ich drugie z rzędu zwycięstwo. Tydzień temu w Oświęcimiu pokonali Sołę.

1-0 Roman Botvynnyk (22)
2-0 Sebastian Białasik (38)
3-0 Roman Botvynnyk (75)