2018-03-12 10:03:08

Centralna Liga Juniorów: Porażka Resovii z SMS-em Łódź

Resovia przegrała na własnym boisku z SMS-em Łódź 1-2 w pierwszej kolejce rundy rewanżowej Centralnej Ligi Juniorów.

Resovia przegrała w pierwszej kolejce rundy wiosennej z SMS-em Łódź 1-2, choć do przerwy prowadziła po bramce Szymona Fereta z rzutu karnego w 34. minucie meczu. Jeszcze w pierwszej połowie gospodarze mogli podwyższyć wynik spotkania, ale byli bardzo nie skuteczni.

Po zmianie stron role się odwróciły, a losy meczu rozstrzygnęły się w trzy minuty. Najpierw kwadrans po wznowieniu gry "jedenastkę" pewnie wykonał Patryk Makuch i doprowadził do wyrównania. Trzy minuty później Daniel Kleber zdobył drugą bramkę dla przyjezdnych.

CLJ Resovia - UKS SMS Łódź 1-2 (1-0)

1-0 Szymon Feret (34-rzut karny)
1-1 Patryk Makuch (59-rzut karny)
1-2 Daniel Kleber (62)