2018-02-17 11:00:00

sparing: Podbeskidzie Bielsko-Biała - Stal Mielec 2-2

Stal Mielec zremisowała 2-2 z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Mecz odbył się w Turcji, gdzie obie ekipy trenują przed zbliżającą się wielkimi krokami rundą wioseną Nice 1 ligi.

Stal Mielec zremisowała 2-2 z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Był to pierwszy z dwóch zaplanowanych na te dzień meczów Stali z Podbeskidziem. Mecz był rozegrany systemem 2x 40 minut.

Do przerwy nie oglądaliśmy bramek. Chwilę po zmianie stron Podkarpacki zespół objął prowadzenie po golu Arkadiusza Górki. Kilka chwil później było już 2-0 po bramce Kacpra Sadłocha. Warto dodać, że przy pierwszym trefeniu Sadłocha zanotował asystę.

W 62. minucie po samobójczym trafieniu jednego z obrońców Stali było 2-1. Osiem minut później Podbeskidzie doprowadziło do wyrównania i takim też rezultatem zakończył się ten mecz.

Mecz rewanżowy odbędzie się o godzinie 14:30 czasu polskiego.

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Stal Mielec 2-2 (0-0)

0-1 Arkadiusz Górka (43)
0-2 Kacper Sadłoch (44)
1-2 Szymon Przystalski (62-samobójcza)
2-2 Dimitar Iliev (70)