2017-09-04 13:09:45

Klasa O Rzeszów. Błękit Żołynia pokonał Resovie, Korona ograła Stobierną

Błękit Żołynia pokonał na wyjeździe Resovie II Rzeszów 4-0. W takim samym stosunku Korona Rzeszów ograła KS Stobierną.

Błękit Żołynia ograł Resovie II Rzeszów. Prowadzenie gospodarze objęli w 50. minucie za sprawą gola Marcina Dudka.

Pięć minut później Tomasz Czarnota podwyższył wynik spotkania na 2-0. Na piętnaście minut przed końcem Krzysztof Urban dał Błekitowi trzy bramkowe prowadzenie.

Wynik spotkania na 4-0 ustalił Marcin Dudek w doliczonym czasie meczu.

Jedność Niechobrz pokonała Iskrę Jawornik Polski 2-0.

W 25. minucie Michał Kucharczyk strzelił pierwszą bramkę w tym spotkaniu, po uderzeniu głową. Drugi gol padł pięć minut przed końcem meczu a jego autorem był Mariusz Lelek.

Lider rzeszowskiej okręgówki, Korona Rzeszów gładko rozprawiła się z KS Stobierna. Rzeszowianie wygrali na wyjeździe 4-0.
0-1 Marcin Dudek (50)
0-2 Tomasz Czarnota (55)
0-3 Krzysztof Urban (73)
0-4 Marcin Dudek (90)