2017-08-28 15:08:54

Klasa O Jarosław. Remis Orła Przeworsk z MKS Kańczuga, Sanoczanka Święte nowym liderem

Orzeł Przeworsk zremisował z MKS Kańczuga w meczu na szczycie jarosławskiej klasy okregowej. Sanoczanka Święte wykorzystała wygrała z LKS Skołoszów i została nowym liderem.

MKS Kańczuga objęła prowadzenie w 28. minucie meczu, bramkę z rzutu wolnego strzelił Wojciech Pilawa.

Zaledwie dziesięć minut później było 1-1 za sprawą Karola Wilka, a tuż przed przerwą Orzeł Przeworsk wyszedł na prowadzenie po golu Pawła Guraka.

Gdy Radosław Strączek pewnie strzelił z 11-metrów tuż po przerwie wydawało się, że Orzeł musi ten mecz wygrać.

Przyjezdni, jednak nie dali za wygraną. Artur Grzebyk zdobył bramki w 72. i 80. minucie i derby powiatu zakończyły się wynikiem 3-3.

Potknięcie dotychczasowego lidera wykorzystała Sanoczanka Święte, która pokonała LKS Skołoszów 2-1.

Bramki dla gospodarzy zdobyli Paweł Modny w 29. minucie oraz Marcin Mucha po piętnastu minutach drugiej połowy. Goście odpowiedzieli jedynie trafieniem Kamila Buczkowskiego.

0-1 Wojciech Pilawa (28)
1-1 Karol Wilka (37)
2-1 Paweł Gurak (42)
3-1 Radosław Strączek (55)
3-2 Artur Grzebyk (72)
3-3 Artur Grzebyk (80)