Radosław Adamski (z lewej) znów przywdzieje barwy Resovii (fot. Marcin Pirga)
- Radosław Adamski podpisał roczny kontrakt z Resovią - poinformował oficjalny serwis internetowy rzeszowskiego klubu.
O tym, że grający na pozycji bocznego pomocnika Radosław Adamski wraca do Resovii, pisaliśmy już początkiem lipca. Dziś oficjalnie potwierdziła to Resovia.
24-letni Radosław Adamski z rzeszowskim klubem trenuje od początku przygotowań. Ostatnią rundę spędził w barwach czwartoligowej Polonii Przemyśl. Wcześniej był zawodnikiem Stali Stalowa Wola.
Radosław Adamski piłkarską karierę rozpoczynał w Wildze Widełka skąd trafił właśnie do Resovii. W ekipie "Pasiaków" grał od 2010 do 2016 roku z roczną przerwą na występy w Wisłoku Strzyżów.
Czytaj także
2017-07-14 14:14
Czołowy strzelec Resovii testowany w Podhalu Nowy Targ
2017-07-15 12:44
sparing: Resovia - Unia Tarnów 5-0
2017-07-15 18:57
sparing: Resovia - Wisłok Wiśniowa 3-0
Komentarze (5)
⚠
Uwaga!
Teraz komentarze są domyślnie ukryte, aby poprawić komfort korzystania z serwisu. Kliknij przycisk „Zobacz komentarze”, aby je wyświetlić i dołączyć do dyskusji.