2017-06-19 18:45:19

Klasa O Krosno. Kolejne zwycięstwo Stali Ekoball Sanok, porażka Przełomu Besko

Stal Sanok pewna awansu pokonała Przełęcz Dukla 2-0. (fot. archiwum)
Stal Sanok pewna awansu pokonała Przełęcz Dukla 2-0. (fot. archiwum)
Stal Ekoball Sanok wygrała z Przełęczą Dukla 2-0 i tylko potwierdza, że zasłużyła na awans w stu procentach. Kolejnej porażki doznali piłkarze Przełomu Besko. Szarotka Uherce pokonała Zamczysko Mrukowa. Zwycięstwa Markiewicza Krosno i Iwonki Iwonicz
 
Stal Ekoball Sanok pokonała na wyjeździe Przełęcz Duklę 2-0 i tym samym udowadnia, że zasłużyła na awans do 4. ligi.
 
Przełom Besko pogodzony z brakiem promocji do wyższej klasy przegrał kolejny mecz. Tym razem podopieczni Pawła Jaślara przegrali z Partyzantem Targowiska 1-0. Jedyną bramkę w tym spotkaniu zdobył Robert Kozubal zaraz na początku drugiego kwadransa gry.
 
Szarotka Uherce przegrywała do przerwy z Zamczyskiem Mrukowa po golu Bartłomieja Kicilińskiego z 18. minuty meczu, ale zdołała odwrócić losy spotkania. Po zmianie stron do siatki Zamczyska trafilia Kamil Różycki, Hubert Zaniewicz i były zawodnik m.in. ŁKS Łódź Rafał Niżnik.

OKS Markiewicza Krosno pewnie pokonał 3-0 LKS Długie. Do przerwy było 2-0 po trafieniach Jana Barzyka i Jakuba Frączka, a wynik spotkania ustalił Grzegorz Jurczak w 55. minucie gry.
 
Iskra Przysietnica pokonała 2-1 Naftę Jedlicze, natomiast Iwonka Iwonicz odprawiła z kwitkiem drużynę Kotwicy Korczyna wygrywając 3-1.
 

Wyniki meczów 29. kolejki:

 

Tabela klasy O Krosno:

 

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij