2016-11-19 14:56:31

3 liga gr. IV: Stal Rzeszów pokonała MKS Trzebinia/Siersza i jest wiceliderem!

Piłkarze Stali Rzeszów pokonali MKS Trzebienia/Siersza 4-1 w zaległym meczu 3 ligi gr. IV i zostali wiceliderem rozgrywek.

Podopieczni Marcina Wołowca zakończyli rundę w świetnym stylu. Odnieśli kolejne pewne zwycięstwo i wskoczyli na drugie miejsce w tabeli. O ile Garbarnia Kraków nie wygra za tydzień w Tarnowie to rzeszowianie przezimują na pozycji wicelidera 3 ligi gr. IV.

Pierwszego gola dla Stali Rzeszów zdobył w 12. minucie Wojciech Reiman, który dostał dobre podanie od Piotra Prędoty i nie zmarnował okazji. Kilkanaście minut później Wojtek Reiman wpisał się na listę strzelców po raz drugi tym razem uderzając z ostrego kąta.

Piłkarze MKS-u Trzebinia/Siersza kontaktowego gola zdobyl po przerwie. W 62. minucie efektownym uderzeniem z ponad 30 metrów popisał sie Dariusz Gawęcki i bramkarz Stali Rzeszów musiał wyciągać piłkę z siatki.

Na nieco ponad kwadrans przed końcem Stal Rzeszów znów odskoczyła na dwa gole. Tym razem podawał Wojciech Reiman, a piłkę do siatki skierował Michał Lisańczuk. Wynik spotkania na 4-1 dla rzeszowian ustalił w końcówce Jakub Więcek.

1-0 Wojciech Reiman (12)
2-0 Wojciech Reiman (30)
2-1 Dariusz Gawęcki (62)
3-1 Michał Lisańczuk (74)
4-1 Jakub Więcek (88)

Stal Rzeszów: Maciej Krakowiak - Damian Skała, Jakub Zięba, Maciej Maślany (90. Przemysław Kuca), Michał Szymański, Arkadiusz Gil (80. Bartosz Walków), Sławomir Szeliga, Wojciech Reiman, Paweł Giel (84. Jakub Więcek), Sebastian Brocki (68. Michał Lisańczuk), Piotr Prędota.

MKS Trzebienia/Siersza: Tomasz Wróbel - Marcin Kalinowski, Dariusz Gawęcki (77. Mateusz Majcherczyk), Maciej Domurat, Radosław Górka, Łukasz Sochecki (74. Szymon Kurek), Jan Martyniak (31. Tomasz Sanok, 64. Gasper Repa), Marek Mizia, Kamil Włodyka, Michał Kowalik.

Sędziował: Radosław Wąsik (Lublin).
Żółte kartki: Zięba, Szeliga - Kalinowski, Gawęski, Domurat, Kowalik.