Czarnoskóry zawodnik Sekou Camara dał trzy punkty Rzemieślnikowi Pilzno
Po trafieniach Konrada Frysia z rzutu wolnego oraz Sekou Camary, Rzemieślnik Pilzno wygrał na własnym boisku z Polonią Przemyśl w meczu 16. kolejki podkarpackiej 4 ligi.
Przed przerwą mecz nie zachwycał. Zdecydowanie więcej działo się po przerwie. Worek z bramkami otowrzył Mateusz Kalawski, który pokonał golkipera miejscowych po rzucie rożnym. Za moment po uderzeniu z rzutu wolnego Konrada Frysia było 1-1.
Niespełna kwadrans przed końcem spotkania gola na wagę trzech punktów dla Rzemieślnika Pilzno zdobył Senegalczyk Sekou Camara. Zachował się przytomnie w zamieszaniu pod bramką Piotra Ciska.
0-1 Mateusz Kawalski (58)
1-1 Konrad Fryś (62)
2-1 Sekou Camara (76)
Rzemieślnik Pilzno: Wilczyński (46. Pietraszewski) – Nalepka, Tragarz, Remut, Fryś, Florian, Barycza, Ślezak (80. Kłos), Bańdur (90. Tomasiewicz), Macnar (67 Camara), Wolański (90. Bryk).
Polonia Przemyśl: Cisek – Skubisz, Suchocki, Załoga, Solarz, Kalawski, Skała, Kazek, Głuszko, Wanat, Trawka.
Sędziował: Marek Pająk (Mielec)
Żółte kartki: Bańdur, Remut - Skubisz, Załoga, Solarz, Wanat
Widzów: 140.
Tabela 4 ligi podkarpackiej: