https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2016-08-10 10:55:35

Czterech nowych zawodników w Izolatorze Boguchwała

Na zdjęciu od lewej Maciej Kozicki, Piotr Leś, Paweł Kulik (dyrektor sportowy Izolatora Boguchwała), Mateusz Lusiusz oraz Sebastian Suszko (fot. zksizolator.eu)
Na zdjęciu od lewej Maciej Kozicki, Piotr Leś, Paweł Kulik (dyrektor sportowy Izolatora Boguchwała), Mateusz Lusiusz oraz Sebastian Suszko (fot. zksizolator.eu)
Piotr Leś, Mateusz Lusiusz, Sebastian Suszko i Maciej Kozicki to czwórka nowych zawodników czwartoligowego Izolatora Boguchwała.
 
Trzej pierwsi zawodnicy to efekt otwartych testów w Izolatorze Boguchwała, które odbyły się w dniach 13-15 czerwca.
 
- Aż trzech zawodników przykuło uwagę obserwujących na tyle, że zostali oni zaproszeni do kadry Izolatora Boguchwała i będą reprezentować barwy naszego klubu w nadchodzącym sezonie 2016/17 w 4 lidze podkarpackiej - poinformował Izolator.
 
Pierwszym z nich jest 24-letni Piotr Leś. Piłkarz ten gra na pozycji pomocnika. Ostatnio występował w barwach Czarnych Trześń. Kolejny to 18-letni boczny obrońca Mateusz Lusiusz, wychowanek Iskry Przysietnica.
 
Izolatora Boguchwała wzmocni także 21-letni obrońca Sebastian Suszko, ostatnio gracz Sparty Jazgarzew (4 liga mazowiecka). Piłkarz ten jest wychowankiem austriackiego ASV 13 Wiedeń.
 
Drużynę prowadzoną przez trenera Andrzeja Szymańskiego zasilił także inny obrońca - 16-letni Maciej Kozicki, który został wypożyczony z Orłów Rzeszów na najbliższe dwa lata.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 2

Rozwiąż działanie =

~anonim 2016-08-10 11:25:32 4 2

No i w Izolatorze kopa chopa. Kadra jak w Legii.
A juniorów młodszych i trampkarzy kupujecie

Pojęcie 2016-08-10 14:42:46 3 2

Może najwyższy czas? Stal Rzeszów i Resovia także sprowadza co lepszych trampkarzy i juniorów z innych klubów do swoich drużyn. Tak już jest. Jeśli ktoś chce grać i się rozwijać w danej drużynie i ta drużyna go chce to nic w tym nadzwyczajnego.

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij