Mateusz Trawka (w niebieskiej koszulce, walczy o piłkę) przenosi się z Sokoła Sieniawa do Polonii Przemyśl (fot. Mieczysław Turczyn)
22-letni Mateusz Trawka (ostatnio Sokół Sieniawa) to kolejny zawodnik, który wzmocni czwartoligową Polonię Przemyśl.
Grający na pozycji pomocnika Mateusz Trawka już jakiś czas temu zapowiadał, że myśli o odejściu z Sokoła Sieniawa i rozglądał się za nowym klubem.
Propozycję złożyła mu Polonia Przemyśl w której grał jeszcze w wieku młodzieżowca. Mateusz Trawka ofertę przyjął i w sezonie 2016/2017 będzie reprezentował barwy "Przemyskiej Barcelony".
22-letni Mateusz Trawka występował także w Czuwaju Przemyśl i Strumyku Malawa. Do Sokoła Sieniawa trafił półtora roku temu. W ubiegłym sezonie rozegrał 32 spotkania w 3 lidze lubelsko-podkarpackiej zdobywając 2 gole.
Już wcześniej do drużyny prowadzonej przez Pawła Załogę dołączył bramkarz Andrzej Mikus z KS-u Wiązownica. Wszystko wskazuje na to, że wróci również Piotr Cisek, który ma się zająć szkoleniem bramkarzy.
Komentarze (4)
⚠
Uwaga!
Teraz komentarze są domyślnie ukryte, aby poprawić komfort korzystania z serwisu. Kliknij przycisk „Zobacz komentarze”, aby je wyświetlić i dołączyć do dyskusji.