2016-05-11 14:09:16

Półfinał wojewódzkiego Puchar Polski: Strzelec Dąbrowica - Stal Rzeszów (11 maja)

Kto awansuj do finału wojewódzkiego Pucharu Polski, Strzelec Dąbrowica czy Stal Rzeszów? Przekonamy się już w środę 11 maja wieczorem.
Kto awansuj do finału wojewódzkiego Pucharu Polski, Strzelec Dąbrowica czy Stal Rzeszów? Przekonamy się już w środę 11 maja wieczorem.
Pierwszy półfinał wojewódzkiego Pucharu Polski odbędzie się już w środę 11 maja. Strzelec Dąbrowica zmierzy się w nim ze Stalą Rzeszów.
 
Faworytem pierwszego z meczów półfinałowych Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim będzie wicelider 3 ligi lubelsko-podkarpackiej. Piłkarze Stali Rzeszów jadą do Dąbrowicy na pojedynek z grającym obecnie w klasie A Strzelcem Dąbrowica.
 
Zawodnicy z Dąbrowicy zdobyli Puchar Polski na szczeblu podokręgu Dębica pokonując w finale Jezioraka Chwałowice. Wcześniej na swojej drodze wyeliminowali Wspólnotę Serbinów, Sokół Nisko, Wisan Skopanie, Stal Nowa Dęba i Unię Nowa Sarzyna.
 
Podopieczni Marcina Wołowca, by dotrzeć do wojewódzkiego półfinału musieli pokonać graczy Sawy Sonina, Sokoła Kolbuszowa Dolna, Kamieniarza Golemki, Rzemieślnika Pilzno i Wisłoka Wiśniowa.
 
Mecz Strzelec Dąbrowica - Stal Rzeszów zostanie rozegrany w środę 11 maja o godz. 17 w Dąbrowicy. W drugim półfinale LKS Pisarowce podemować będzie lepszego z pary JKS Jarosław - Wólczanka Wólka Pełkińska. To spotkanie odbędzie się 18 maja lub 1 czerwca, także o godz. 17.

Półfinał wojewódzkiego Pucharu Polski:

17.00 Strzelec Dąbrowica - Stal Rzeszów (11 maja 2016)

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij