Statystyki meczu: Grabniak Hucisko - Wólczanka Wólka Grodziska

Zobacz też: Terminarze Statystyki

18. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2019-05-05, godz. 13:30

Grabniak Hucisko

7

Wólczanka Wólka Grodziska

1

       

Tomasz Kołcz

12'
39'

Maksymilian Dziewa

       

46'

Patryk Partyka

1 - 0

       

       

1 - 1

Wojciech Kozubek

47'
58'

Jacek Partyka

2 - 1

       

60'

Jacek Partyka

3 - 1

       

62'

Szymon Kruk

4 - 1

       

72'

Jacek Partyka

5 - 1

       

81'

Paweł Kotuła

6 - 1

       

87'

Paweł Kotuła

7 - 1

       


Historia bezpośrednich spotkań

Data Gospodarze Wynik Goście Liga
2021-08-15 Grabniak Hucisko 1 - 2 Wólczanka Wólka Grodziska Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2021-05-23 Wólczanka Wólka Grodziska 2 - 1 Grabniak Hucisko Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2020-09-13 Grabniak Hucisko 5 - 0 Wólczanka Wólka Grodziska Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2019-10-20 Grabniak Hucisko 12 - 1 Wólczanka Wólka Grodziska Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2019-05-05 Grabniak Hucisko 7 - 1 Wólczanka Wólka Grodziska Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2018-09-02 Wólczanka Wólka Grodziska 0 - 1 Grabniak Hucisko Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2018-05-06 Wólczanka Wólka Grodziska 3 - 0 Grabniak Hucisko Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2017-09-17 Grabniak Hucisko 4 - 2 Wólczanka Wólka Grodziska Stalowa Wola > Klasa B, gr. III

Inne mecze z tej kolejki

Kłyż Tarnogóra 4 - 1 LZS Przędzel
Azalia Wola Zarczycka 5 - 0 Jodła Przychojec
Grabniak Hucisko 7 - 1 Wólczanka Wólka Grodziska
Jutrzenka Kopki 1 - 5 KS Majdan Łętowski
Advit Łętownia 4 - 1 Tanew Harasiuki
Orzeł Rudnik 2 - 6 KS Łukowa

Aktualna tabela Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Azalia Wola Zarczycka 25 71 23 2 0 117 17 100
2 Grabniak Hucisko 25 60 19 3 3 73 34 39
3 Orzeł Rudnik 25 53 17 2 6 56 38 18
4 Tanew Harasiuki 25 52 17 1 7 104 47 57
5 Advit Łętownia 25 41 12 5 8 53 36 17
6 Wólczanka Wólka Grodziska 25 37 10 7 8 51 56 -5
7 KS Łukowa 25 37 11 4 10 71 42 29
8 LZS Przędzel 25 32 10 2 13 39 61 -22
9 Kłyż Tarnogóra 25 29 8 5 12 40 53 -13
10 Jodła Przychojec 25 24 6 6 13 43 57 -14
11 Orzeł Biedaczów 25 23 6 5 14 37 58 -21
12 Jutrzenka Kopki 25 13 3 4 18 31 87 -56
13 KS Majdan Łętowski 25 11 3 2 20 24 75 -51
14 Jutrzenka Dębno 13 0 0 0 13 7 85 -78
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka