KS Podwolina - Koniczynka Ocice Tarnobrzeg (wynik, tabela, statystyki)

Tutaj znajdziesz wynik meczu KS Podwolina - Koniczynka Ocice rozegranego w ramach 18. kolejki - Stalowa Wola > Klasa A, gr. II. Informacje meczowe, kiedy mecz KS Podwolina - Koniczynka Ocice, a wkrótce także strzelcy bramek, żółte i czerwone kartki oraz składy obydwu drużyn.

Poniżej znajdzisz również historę bezpośrednich spotkań KS Podwolina vs. Koniczynka Ocice, informacje o pozostałych meczach 18. kolejki - Stalowa Wola > Klasa A, gr. II oraz aktualną tabelę rozgrywek.

18. kolejka - Stalowa Wola > Klasa A, gr. II
2016-05-03, godz. 16:00

KS Podwolina

7

Koniczynka Ocice

1
19'

Wojciech Fabianowski

1 - 0

32'

2 - 0

37'

Grzegorz Łepski

2 - 1

Krzysztof Barnaś

37'
62'

Marcin Madej

3 - 1

64'

Mateusz Rębacz

4 - 1

70'

Bartłomiej Łątka

5 - 1

75'

Jacek Marut

6 - 1

Jan Kołodziej

81'
83'

Rafał Dubiel

7 - 1

Stalowa Wola > Klasa A, gr. II: KS Podwolina - Koniczynka Ocice Tarnobrzeg (historia bezpośrednich spotkań)

13 Strażak Przyszów 24 17 4 5 15 37 61 -24
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka