Ładowanie wyników…
Maciej Rurak
Maciej Rurak - Sokół Kamień

Maciej Rurak

Sokół Kamień

Stalowa Wola > Klasa Okręgowa Sezon: 2017/2018
26 bramek (2017/2018)
Sezon:
Bramki zawodnika (2017/2018)
FT 24.06.2018
PG CNC Skowierzyn
Sokół Kamień
Stalowa Wola > Klasa Okręgowa Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
Gole 1
FT 17.06.2018
Sokół Kamień
Stal II Stalowa Wola
Stalowa Wola > Klasa Okręgowa Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
1
FT 03.06.2018
Sokół Kamień
Strzelec Dąbrowica
Stalowa Wola > Klasa Okręgowa Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2
FT 27.05.2018
Sokół Kamień
Stal Nowa Dęba
Stalowa Wola > Klasa Okręgowa Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
1
FT 20.05.2018
San Kłyżów
Sokół Kamień
Stalowa Wola > Klasa Okręgowa Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
1
FT 13.05.2018
Sokół Kamień
Pogoń Leżajsk
Stalowa Wola > Klasa Okręgowa Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2
FT 06.05.2018
Sparta Jeżowe
Sokół Kamień
Stalowa Wola > Klasa Okręgowa Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
1
FT 14.04.2018
LZS Zdziary
Sokół Kamień
Stalowa Wola > Klasa Okręgowa Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
1
FT 08.04.2018
Sokół Kamień
OKS Mokrzyszów
Stalowa Wola > Klasa Okręgowa Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
1
FT 31.03.2018
Olimpia Pysznica
Sokół Kamień
Stalowa Wola > Klasa Okręgowa Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
1
FT 25.03.2018
Sokół Kamień
Bukowa Jastkowice
Stalowa Wola > Klasa Okręgowa Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
1
FT 12.11.2017
Sokół Kamień
PG CNC Skowierzyn
Stalowa Wola > Klasa Okręgowa Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
1
FT 05.11.2017
Stal II Stalowa Wola
Sokół Kamień
Stalowa Wola > Klasa Okręgowa Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
1
FT 01.10.2017
Sokół Kamień
San Kłyżów
Stalowa Wola > Klasa Okręgowa Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2
FT 23.09.2017
Pogoń Leżajsk
Sokół Kamień
Stalowa Wola > Klasa Okręgowa Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2
FT 10.09.2017
Górnovia Górno
Sokół Kamień
Stalowa Wola > Klasa Okręgowa Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
1
FT 03.09.2017
Słowianin Grębów
Sokół Kamień
Stalowa Wola > Klasa Okręgowa Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
1
FT 27.08.2017
Sokół Kamień
LZS Zdziary
Stalowa Wola > Klasa Okręgowa Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
3
FT 12.08.2017
Bukowa Jastkowice
Sokół Kamień
Stalowa Wola > Klasa Okręgowa Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2

Powiązane newsy
Stal Nowa Dęba zainteresowana Maciejem Rurakiem
2016-07-28 18:50
19-letni napastnik Maciej Rurak znalazł się w kręgu zainteresowań Stali Nowa Dęba. Ostatnio grał w juniorach Resovii....
Czytaj więcej
Baraże o 4 ligę: Sokół Kamień - Strug Tyczyn. Gdzie oglądać?
2026-06-16 18:55
Oglądaj transmisję na żywo z meczu Sokół Kamień - Strug Tyczyn, który zostanie rozegrany w środę, 17 czerwca 2026 roku o godz. 17:30 (Baraże o awans do 4 ligi - Baraże o awans do 4 ligi). Zobacz gdzie oglądać transmisję online....
Czytaj więcej
Baraże o 4 ligę podkarpacką. Pary i terminy meczów
2026-06-14 10:36
Sezon w klasach okręgowych dobiegł końca, a to oznacza, że poznaliśmy komplet drużyn, które powalczą o ostatnie wolne miejsce w 4 lidze podkarpackiej....
Czytaj więcej
Sokół Kamień - Sparta Jeżowe transmisja na żywo. Gdzie oglądać? (13.05.2026)
2026-05-12 23:18
Oglądaj transmisję na żywo z meczu Sokół Kamień - Sparta Jeżowe, który zostanie rozegrany w środę, 13 maja 2026 roku o godz. 17:30 (Stalowa Wola > Klasa Okręgowa - 24. kolejka). Zobacz gdzie oglądać transmisję online....
Czytaj więcej
Siarka II Tarnobrzeg - Sokół Kamień transmisja na żywo. Gdzie oglądać? (10.05.2026)
2026-05-10 09:26
Oglądaj transmisję na żywo z meczu Siarka II Tarnobrzeg - Sokół Kamień, który zostanie rozegrany w niedzielę, 10 maja 2026 roku o godz. 11:00 (Stalowa Wola > Klasa Okręgowa - 23. kolejka). Zobacz gdzie oglądać transmisję online....
Czytaj więcej
Okręgowy Puchar Polski na żywo: Sokół Kamień - Siarka Tarnobrzeg [TRANSMISJA WIDEO]
2025-10-01 13:00
Sokół Kamień podejmie Siarkę Tarnobrzeg w ramach Okręgowego Pucharu Polski. Transmisję z tego pojedynku przeprowadzi kanał Petar TV....
Czytaj więcej
Wszystkie powiązane newsy