https://dspk.kindredplc.com/redirect.aspx?pid=591051&bid=12859

2010-11-21 11:11:53

Wstępny plan przygotowań OKS 1945 Olsztyn

Piłkarze OKS 1945 Olsztyn wznowią treningi 5 stycznia. Wplanach przygotowań jest osiem gier kontrolnych i obóz w Gutowie Małym.

Trener OKS 1945 Zbigniew Kaczmarek zaplanował okres roztrenowania trwający do 3 grudnia. Po wznowieniu treningów (5 stycznia) zanim piłkarze wrócą na lI-igowe boiska (5-6 marca) rozegrają osiem spotkań kontrolnych. Sparingpartnerami olsztynian będą na pewno Huragan Morąg (22 stycznia) i Olimpia Grudziądz (na tydzień przed rozpoczęciem rozgrywek). W trakcie przygotowań piłkarze wyjadą także na tygodniowy obóz przygotowawczy do Gutowa Małego (28 stycznia - 5 lutego).

- Większość zespołów jeszcze do grudnia rozgrywa kontrolne mecze, ja nie chcę tego robić - mówi szkoleniowiec biało-niebieskich Zbigniew Kaczmarek. - Nie dosyć, że mieliśmy długą ligową rundę, to doszły mecze w Pucharze Polski. Część zawodników narzeka na różne dolegliwości, dlatego nie będziemy ryzykować ich zdrowia. Nie wykluczone, że w międzyczasie zaprosimy na zajęcia kilku chłopaków z niższych lig.

Prawdopodobnie jednym z nich będzie Dominik Kun, obecnie zawodnik Vęgorii Węgorzewo. 17-letni pomocnik, który powoływany jest do młodzieżowej kadry Polski, już w przed rozpoczęciem sezonu był przymierzany do gry w OKS 1945.

źródło: Gazeta.pl

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem