2024-04-13 19:34:33

Stal Łańcut lepsza od Izolatora Boguchwała

Stal Łańcut pokonała Izolator Boguchwała (fot. SPEC Stal Łańcut/facebook)
Stal Łańcut pokonała Izolator Boguchwała 3-0. Wynik meczu rozstrzygnął się już w pierwszej połowie, a dwie bramki po rzutach karnych ustrzelił Wojciech Reiman.

Stal Łańcut wróciła na zwycięską ścieżkę i nieco odrobiła stratę punktową do lidera z Nowotańca. Na ten moment wicelider do pierwszej lokaty traci tylko jedno "oczko".

Wynik dzisiejszego spotkania rozstrzygnął się już w pierwszej połowie, a dużą zasługę miał w tym Wojciech Reiman, który skompletował dublet po rzutach karnych. Pierwszą jedenastkę arbiter podyktował już w 20. minucie, a Reiman pewnym strzałem po ziemi w prawy róg bramki wyprowadził ekipę z Łańcuta na prowadzenie.

Czternaście minut później sytuacja się powtórzyła. Tym razem pomocnik Stali Łańcut zmienił kierunek i po razu drugi nie dał szans bramkarzowi "Izolacji".

W 43. minucie po strzale Oskara Majdy piłka zatrzepotała w siatce i wynik mecz był już ustalony. W drugiej połowie gospodarze nie pozwolili podopiecznym Tomasza Głąba na zniwelowanie strat i konsekwentną grą w defensywie dowieźli zwycięstwo do ostatniego gwizdka.

1-0 Wojciech Reiman (20)
2-0 Wojciech Reiman (34)
3-0 Oskar Majda (43)

Stal Łańcut: Szpindor- Paczocha, Cwynar, Reiman, Majda, Róg, Stopyra, Więcek, Kardyś, Wójcik, Kocój

Izolator Boguchwała: Shkvarkov- Kontrabecki, Halamaka, Lusiusz, Kowal, M. Wilk, Ciemierkiewicz, K. Wilk, Walas, Gajdek, Frydrych