2024-03-02 19:03:28

Sokół Sieniawa pokonany przez Podlasie Biała Podlaska

Sokół Sieniawa źle zainaugurował rundę wiosenną i uległ 1-3 na wyjeździe z Podlasiem Biała Podlaska.

Sokół Sieniawa dobrze zaczął wyjazdowe spotkanie w faworyzowanej Białej Podlaskiej! Podopieczni trenera Roberta Chmury kilkukrotnie zagrozili bramce rywali w ciągu pierwszych kilkunastu minut meczu, co przełożyło się na bramkę zdobytą w 28. minucie z rzutu karnego przez Sebastiana Kwaczreliszwilego

Gospodarze tego meczu szybko jednak otrząsnęli się po straconej bramce. Już w 36. minucie stan meczu wyrównał Mateusz Wyjadłowski, a tuż przed zejściem do szatni, siódmą siłę ligowej stawki, na prowadzenie wyprowadził Szymon Kamiński

Druga połowa meczu obfitowała w wiele emocji. Drużyna z Sieniawy starała się odwrócić losy meczu i momentami odważniej podchodziła pod pole karne rywali, ale ostatecznie to gospodarze zdobyli jeszcze bramkę w jednej z ostatnich akcji meczu (a konkretnie zdobył ją Marcin Pigiel), ustalając tym samym wynik całego spotkania na 3-1.

Sokół po tej porażce spadł na 16. miejsce w ligowej tabeli.

0-1 Sebastian Kwaczreliszwili (28.)
1-1 Mateusz Wyjadłowski (36.)
2-1 Szymon Kamiński (45.)
3-1 Marcin Pigiel (90.)

Podlasie Biała Podlaska: Misztal - Krawczyk, Kapuściński, Avdieiev, Pigiel, Kamiński, Orzechowski, Salak, Kobyliński, Lepiarz, Wyjadłowski
Sokół Sieniawa: więcej informacji wkrótce
Sędziowała: Anna Adamska