2023-05-29 21:53:00

FOTOGALERIA: PGE FKS Stal Mielec - Warta Poznań 1-0 [ZDJĘCIA]

To był trudny sezon. Piłkarze PGE FKS Stali Mielec w ostatnim meczu sezonu pokonali Wartę Poznań po bramce Fryderyka Gerbowskiego i zapewnili sobie utrzymanie w PKO Ekstraklasie. Zobaczcie zdjęcia z tego spotkania.
1/91 - PGE FKS Stal Mielec pokonała u siebie Wartę Poznań 1-0 i utrzymała się w PKO Ekstraklasie (fot. Radosław Kuśmierz)
2/91 - PGE FKS Stal Mielec pokonała u siebie Wartę Poznań 1-0 i utrzymała się w PKO Ekstraklasie (fot. Radosław Kuśmierz)
3/91 - PGE FKS Stal Mielec pokonała u siebie Wartę Poznań 1-0 i utrzymała się w PKO Ekstraklasie (fot. Radosław Kuśmierz)
4/91 - PGE FKS Stal Mielec pokonała u siebie Wartę Poznań 1-0 i utrzymała się w PKO Ekstraklasie (fot. Radosław Kuśmierz)
5/91 - PGE FKS Stal Mielec pokonała u siebie Wartę Poznań 1-0 i utrzymała się w PKO Ekstraklasie (fot. Radosław Kuśmierz)
6/91 - PGE FKS Stal Mielec pokonała u siebie Wartę Poznań 1-0 i utrzymała się w PKO Ekstraklasie (fot. Radosław Kuśmierz)
7/91 - PGE FKS Stal Mielec pokonała u siebie Wartę Poznań 1-0 i utrzymała się w PKO Ekstraklasie (fot. Radosław Kuśmierz)
8/91 - PGE FKS Stal Mielec pokonała u siebie Wartę Poznań 1-0 i utrzymała się w PKO Ekstraklasie (fot. Radosław Kuśmierz)
9/91 - PGE FKS Stal Mielec pokonała u siebie Wartę Poznań 1-0 i utrzymała się w PKO Ekstraklasie (fot. Radosław Kuśmierz)
10/91 - PGE FKS Stal Mielec pokonała u siebie Wartę Poznań 1-0 i utrzymała się w PKO Ekstraklasie (fot. Radosław Kuśmierz)

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij