2023-03-24 15:02:20

sparing: Apklan Resovia - Sandecja Nowy Sącz 3-2

W ramach przerwy reprezentacyjnej Apklan Resovia zmierzyła się w sparingu z Sandecją Nowy Sącz. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem "Pasiaków" 3-2.

Dziś na stadionie przy ul. Wyspiańskiego 22 Apklan Resovia rozegrała sparing ze swoim ligowym rywalem- Sandecją Nowy Sącz. Mecz został rozegrany w systemie 4 razy po 30 minut.

Wynik spotkania rozstrzygnął w 111. minucie Mehdi Lahire, pozostałe bramki dla rzeszowian zdobyli Rafał Mikulec i Kamil Antonik po strzałach z dystansu. Obie bramki dla Sandecji Nowy Sącz padły natomiast po rzutach karnych, jedenastki skutecznie egzekwowali Jakub Wróbel i Maciej Mas.

Apklan Resovia - Sandecja Nowy Sącz 3-2

1-0 Rafał Mikulec (29)
1-1 Jakub Wróbel (37-karny)
2-1 Kamil Antonik (85)
2-2 Maciej Mas (105-karny)
3-2 Mehdi Lehaire (111)

żółte kartki: Chuchro, Bąk