2023-03-12 14:48:22

Ostatnie minuty rozstrzygnęły wynik spotkania! Stal Rzeszów przegrała z ŁKS-em Łódź

Stal Rzeszów przegrała z ŁKS-em Łódź. Po niezwykle zaciętym spotkaniu zwycięstwo miejscowym zapewnił gol w doliczonym czasie gry.

Już w 6. minucie lewą stroną ruszył Andreja Prokić, zagrał w pole karne, a w ostatniej chwili piłkę na rzut rożny wybił Adam Marciniak. Gdyby futbolówka doszła do odbiorcy, byłaby to stuprocentowa sytuacja dla "biało-niebieskich".

Miejscowi szybko odpowiedzieli, z lewej strony groźnie uderzył Milan Spremo, a odpadającą piłkę z najwyższym trudem sparował nad bramkę Krzysztof Bąkowski. W kolejnych minutach to ŁKS coraz bardziej zaczynał oblegać bramkę przyjezdnych.

W 12. minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego na bramkę uderzał Michał Trąbka, świetnie interweniował Bąkowski, później dobijał jeszcze Maciej Dąbrowski, ale nie trafił już w światło bramki. Było to jednak poważne ostrzeżenie dla podopiecznych Daniela Myśliwca.

Później spotkanie nieco się wyrównało, próbowała atakować Stal, ale bezskutecznie, miejscowi również szukali swoich szans, jednak nie były to stuprocentowe okazje. W 42. minucie dał o sobie znać najlepszy piłkarz lutego Pirulo, znakomicie uderzył z rzutu wolnego, ale na posterunku znów był Krzysztof Bąkowski i po pierwszych 45-minutach nie doczekaliśmy się bramek.

Na drugą połowę obie ekipy wyszły w identycznym zestawieniu. Już w 47. minucie fatalny błąd popełnił Krzysztof Bąkowski, przy wyprowadzaniu piłki zagrał wprost pod nogi Balongo, napastnik ŁKS-u znalazł się w idealnej sytuacji, ale ostatecznie nie zdołał oddać strzału.

Pięć minut później składną akcję pod polem karnym rozegrali piłkarze Stali Rzeszów, którą strzałem zakończył Dominik Marczuk. Uderzenie trafiło jednak wprost w ręce golkipera miejscowych.

Spotkanie nadal było wyrównane i ciężko było wskazać przewagę którejś ze stron. W 67. minucie znakomitą akcją popisał się Pirulo,  przedryblował obrońców Stali, jednak ostatecznie dograł niecelnie i defensorzy zażegnali niebezpieczeństwo.

W końcówce nieco aktywniejsi byli "biało-niebiescy", jednak nadal brakowało konkretów. W 90. minucie ruszył również ŁKS i w doliczonym czasie gry doczekaliśmy się otwarcia wyniku. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłkę do siatki z najbliższej odległości wpakował Vladislav Okhronchuk.

W ostatniej minucie doliczonego czasu gry w polu karnym padł Paweł Oleksy, arbiter jednak po analizie VAR nie zdecydował się na podyktowanie jedenastki i ostatecznie spotkanie rozstrzygnęło się na korzyść ŁKS-u Łódź.

1-0 Vladislav Okhronchuk (90+1)

ŁKS Łódź: Aleksander Bobek -  Kamil Dankowski, Maciej Dąbrowski, Adam Marciniak,  Milan Spremo - Pirulo,  Michał Mokrzycki (88,  Piotr Janczukowicz),  Mateusz Kowalczyk,  Michał Trąbka (72,  Władysław Ochronczuk),  Bartosz Szeliga (62,  Maciej Śliwa) - Nelson Balongo (62,  Stipe Jurić).

Stal Rzeszów: Krzysztof Bąkowski - Dominik Marczuk (90,  Kacper Piątek),  Łukasz Góra, Paweł Oleksy, . Piotr Głowacki - Damian Michalik (64,  Wiktor Kłos),  Krzysztof Danielewicz (64,  Dawid Olejarka),  Bartosz Wolski, Bartłomiej Poczobut,  Andreja Prokić -  Ramil Mustafajew (79,  Kacper Sadłocha).

żółte kartki: Mokrzycki, Ochronczuk, Dankowski, Janczukowicz - Oleksy, Głowacki, Poczobut, Michalik, Marczuk, Olejarka.

sędziował: Tomasz Wajda (Żywiec).

Wyniki meczów 23. kolejki:

Tabela Fortuna 1 ligi:

Skandaliczne sędziowanie.

Xyz 2023-03-12 14:54:10

Sedziowanie w tej lidze to jest dramat. Faul na Marczuku ewidentny, kazdy to widzi tylko nie sedzia. Myk rzut rozny i bramka dla lksu. Potem ewidentny karny, no ale... trzeba wepchnac LKS i Ruch do Ekstraklasy to nic nie ma. Az sie Ukrainiec przezegnal po decyzji sedziego, bo juz przed oczami mial karnego.
Szkoda tego meczu, ale nic. Gramy dalej.

Jedno Miasto Jeden Klub ZKS! 2023-03-12 14:55:27

Brawo za Walke Biało Niebieska Drużyno!!!!niewiele brakło walczymy dalej !!! ten gó wniany łks który miał Stal zwalcować taki cienki i miał troche szczęścia bo byłby remis ale za tydzień mamy nadzieje Chorzowski Walec pokaże temu klubikowi jak się gra!!!!

~anonim 2023-03-12 14:56:37

Najniższy wymiar kary. W pierwszej połowie powinni ze dwie bramki mieć w bagażu do tego te gubienie piłki potykanie się o nogi śmiech na sali żeby nazywać to gra na 1 ligowym poziomie

analiza var 2023-03-12 15:01:23

Karny się należał dla Stali sędzia tej p ro s t ytu c ce wydrukował wygrany meczyk !!!

Stal Rzeszów 2023-03-12 15:05:42

Mecz na remis.Głowacki ma zakaz skakać w polu karnym??niestety nie upilnował strzelca bramki

Do~anonim 2023-03-12 15:07:26

Za to twoja teRReska tak pięknie i płynnie gra, o 18 pokaże klasę

Kibic 2023-03-12 15:07:56

Hey stalowcy rozplaczcie się albo zgłoście na policję ze was okradli

Stalowy 2023-03-12 15:08:42

Mecz na remis, ale zmiany fatalne, każda zmiana osłabia zespół. Tych zmienników to należy odbudować w drugim zespole a może dać szansę któremuś z dwójki niech się pokaże.

Drabina z drabinianki 2023-03-12 15:08:56

Pokazali nie ma co ,łajzy i pseudopiłkarzyki grają w kratke

Kenes 2023-03-12 15:14:14

Hura!!! Ta niedziele może być piękna! Naprzód maszyna!!!

Asa 2023-03-12 15:15:02

No jak to przegralismy. Przeciez nam sie nalezy. Karny, mecz kupiony, skandaliczne sedziowanie- tak moze byc tylko jak my tak robimy i my kupujemy.

Resovia 704 2023-03-12 15:17:52

Ja cię solę. Stali więcej w Łodzi niż nas na derbach. Dokąd zmierzasz resovio...

Anonim 2023-03-12 15:24:47

Stal grala dobrze jak by nie doliczony czas to był by remis grali z liderem na wyjeździe szkoda

taka prawda 2023-03-12 15:25:40

Internetowe Czosnki z wyjazdowej rejsowi piknikowej już się bolcują a przecież autobus tęczowy jeszcze nie podjechał pod toi toia na orlika przy wysianskiego zobaczamy co błazny z pod blendy pokażą remis bierzemy w ciemno choć pewnie wynik z Odrą już ustalony u sedziego

Jan 2023-03-12 15:32:47

Haloo policja tu znowu my kibice stai tym razem okradli nas w Łodzi z karnego chcieliśmy zgłosić

~anonim 2023-03-12 15:33:26

Sędziowanie sędziowaniem. Lks powinien zamknąć mecz w 1 połowie. Brak napastnika widoczny w kolejnym meczu , brak solidnej lawki. Zmiany bezproduktywne. Rozgrywanie od bramki stwarza sytuacje dla przeciwnija. Ogolnie szkoda tego remisu. Pan trener nie mając transferów powinien może szukać napastnika w 2 drużynie ( Manolo)

Kartel Maltański 2023-03-12 15:35:25

Kibice Resovi niech lepiej dziś nie idą na mecz i zostaną w domu. Zobaczcie jakA horda stalowcow pojechała do łodzi. Sektor gości na lks ma około 1100 miejsc, więc pewnie koło 900, może 800 jest. To więcej niż was na derbach. Przed końcem waszego meczu ta ekipa już będzie w Rzeszowie na Nowym Mieście/Hetmańskiej

997 2023-03-12 15:38:48

My kibice stali składamy donos zreszta nie pierwszy i nie ostatni tym razem na sędziego okradł nas z karnego

Do dup hegemonów 2023-03-12 15:39:15

Wreszcie skończył się fart tego żydowskiego klubiku,cały czas na farcie i były phu i ahy,ale korytarze i przestrzenie się zamkły,a Danielem i tak powie -bylismy lepsi ,my już możemy grać w lidze miszczów,błaha ha

Rejsowiackie Skowyjce 2023-03-12 15:46:49

Nie dziwie się, że tylu to resoraków pod postami o Stali Rzeszów. O czym maja czytać o tych nieudacznikach co ledwo remisują albo przegrywają ? Mam wrażenie że tak strasznie musi to boleć jak grasz jak bezpański kundel na stadionie największego wroga, siedzisz pod jupiterem i podziwiasz piękna i podgrzewaną murawę na miarę ekstraklasy a jedyne co masz w pamięci to Minister Gliński obiecujący ci 60 milionów na PCLA. I boli i dusi i tłamsi bo nawet przez gardło Ci nie przejdzie, że gracie tu mecze 'domowe' lub u 'siebie'.
Mimo wszystko machacie szaliczkiem pod jupiterem i wieszacie pasiaste szmaty na żurawiu udając ze to tylko miejski. Wieżowce już niebawem się wybudują na WysRRańskiego a wy będziecie grać w 3 lidze na Izolatorze.
Rzeszów by Wam współczół pewnie gdyby nie fakt, że każdy wie jakimi jesteście mendami, płaczkami roszczeniowymi i jakimi oszustami bez honoru i krzty pokory. Nikt was nie lubi, każdy wami gardzi. Nie macie zgód, poparcia - niczego. W świecie piłki jesteście nikim!! Pośmiewiskiem, miernym klubików osiedlowym co nie umie liczyć i przekłamuje frekwencję, nie ma hooliganow i nawet nie pamięta dany założenia klubu.

Na naszym stadionie jesteście tylko gośćmi i nie zapominajcie o tym przybłędy i cyganerio obwoźna.

Znów słychać wycie. Ból 4 liter musi być niewyobrażalnie mocny. Istny armagedon. Dla Skowyjców z w22 polecamy na ból d****y: https://liki24.pl/p/procto-hemolan-protect-czopki-10-szt-2-x-5/

ZKS STAL Rzeszów S.A. 2023-03-12 15:49:58

Jako Klub chcielibyśmy bardzo podziękować kiBUCOM Apklanu za tak liczne zainteresowanie postami i wydarzeniami związanymi z naszym kochanym Klubem. Bardzo nam schlebia, że tak bardzo udzielanie się, interesujecie się oraz wręcz analizujące poczynania naszego Klubu i Drużyny. Jest to o tyle dla nas zaskakujące, że na portalach i w social mediach u nas jest was więcej niż was na Waszych meczach domowych. To tylko nas utwierdza w przekonaniu jak wielkim i jak dużo znaczącym podmiotem jest nasz Klub Stal Rzeszów, Duma Miasta i Podkarpacia i jak bardzo ważni jesteśmy w waszym życiu. Jak widać jesteśmy ważniejsi tu w internecie nawet od waszej obecności na choćby domowych meczach. Dziękujemy że i Wy jesteście z nami. Mamy wiernych i oddanych kibiców ale Wasze zainteresowanie napędza nas dodatkowo. Idealny przykład na potwierdzenie tezy, że STAL ZNACZY WIĘCEJ! A MÓWIĄC RZESZÓW KRZYCZYSZ STAL! Rzeszów jest Biało-Niebieski tak jak jego Herb.

DNO 2023-03-12 15:54:14

Brawo ŁKS! Niezła beka z tej zbieraniny, gdzie pozdrawiali z 10 ekip Haha- bezwstydni!

Apklaun cenowa bomba Rzeszów 2023-03-12 16:04:09

Dziś na hetmańskiej po meczu rejsowi będzie się działo.... Chowajcie barwy obrzeżancy, STAL wraca z Łodzi....

Weszło.com 2023-03-12 16:13:40

sprawiedliwy 2023-03-12 16:15:24

mecz na remis ? a w którym momencie ten remis? przecież łks powinien wam lekko ze trzy wsadzić ,tylko ich frajerstwo was uratowało.

kibic R 2023-03-12 16:22:21

a ilu z was pójdzie się bić ,zgody rozjadą się do domu ,normalni kibice też bo rano do pracy i zostanie was 100 ,zapraszamy. I jeszcze słowo do pajaca powyżej, podgrzewaną murawę macie dzięki Resovii'' wasz'' stadion MIEJKI to cieknący bubel na miarę 4 ligi , i gdzie teraz stoi kiedyś srały tam krowy.

Kibic podkarpacie 2023-03-12 16:36:24

Oni teraz nie mówią ze byli lepsi teraz mowa ze nie czuja się przegrani paranoja co za smieszny klubik z tej stali

~anonim 2023-03-12 16:47:04

Resovia to niech lepiej zepnie dzisiaj d****e z Odrą bo Skra na razie prowadzi na Zagłębiu.

~anonim 2023-03-12 17:16:37

Brawo ŁKS. A w Rzeszowie tylko Sovia !!!

1944 2023-03-12 17:56:15

Stal ma spokojnie graćbo miejsca 3-6. Na razie w Rzeszowie nie ma bazy na Ekstraklasę. Najpierw trzeba myśleć o podstawach.

~anonim 2023-03-12 20:40:03

Co za piękna niedziela Wielka Sovia zwycięstwo a fibrajny w d.....e....

ZKS STAL Rzeszów S.A. 2023-03-13 05:27:11

~anonim 2023-03-13 08:36:52

Tak to tylko tu zostawię dla bez stadionowych Skowyjców:

23 października, gosz. 15:00

Resovia 0-3 ŁKS Łódź

stRRach 2023-03-13 11:30:46

Ooo mój ulubiony debil przekleja posty z czasów gry stali w 2 lidze, poziom niżej od Resovii. Mokre fantazje i projekcje. Znaczy się pewność i wiara w drużynę poszły w pindu, Resovia lepiej punktuje od stali, gacie obsrane przed derbami

Bez stadionowe kundle 704 2023-03-13 12:03:45

Jak tam kiBUCU z chaRRakterem, nie wywiało cię pod STALOWSKIM Jupiterem? Fajnie się gra u nas na stadionie? Pewnie wolałbyś grać na Miejskim ROSiRu przy osiedlu KMIOTY, ale niestety tam będą tylko wieżowce już. Dla garstki kiBUCÓw osiedlowego klubiku zmierzającego do 3 ligi nikt nie będzie wyrzucał pieniędzy w błoto i ryzykował wyroku za niegospodarność ;)

Tow.kruczek 2023-03-13 17:57:06

Stalowe debile ,żal wam dupę ściska na myśl że Resovia będzie miała lepszy stadion od tej jednostronnej trybunału z przeciekającym dachem i dającymi gołebiami po głowach ,już od dawna skomlicie ,to jest stadion miejski i nie przypisujcie go sobie ,miasto wykupiło zadłuzenie przez Tadzia żebyście nie upadli,bo za prygonia już by was nie było gdyby nie tadzio.zrobili wyjazd sezonu z 10 zgodami i szczycą się ile to ich nie było,a połowe tego na trybunce 400 osobowej to elana i fidzew