2023-01-29 11:11:42

sparing: JKS Jarosław - Tomasovia Tomaszów Lubelski 6-0 [BRAMKI]

JKS Jarosław (niebieskie bluzy) wygrał z Tomasovią 6-0 w sparingu (fot. Dominik Budzowski / JKS Jarosław)
Piłkarze czwartoligowego JKS-u Jarosław rozgromili 6-0 Tomasovię Tomaszów Lubelski w meczu sparingowym. Zobaczcie jak padły bramki w tym meczu w materiale wideo.

Pierwszego gola dla jarosławskiego zespoł zdobył w 28. minucie Sebastian Pawlak. Gracze z Jarosławia prowadzili do przerwy 1-0.

Worek bramek otworzył się w drugiej połowie. Trzy razy na lisę strzelców wpisyał się Rafał Dusiło, a po jednym golu dla JKS-u Jarosław dorzucili też Jakub Chrupcała i jeden z zawodników testowanych.