2021-03-20 13:43:00

Fortuna 1 liga: Apklan Resovia - Bruk-Bet Termalica Nieciecza [TRANSMISJA NA ŻYWO]

Dziś kolejny mecz Apklan Resovii przy Wypaiańskiego 22! Rywalem Bruk-Bet Termalica Nieciecza (fot. Patryk Górecki)
Transmisja na żywo z meczu 21. kolejki Fortuna 1 ligi pomiędzy Apklan Resovią a Bruk-Bet Termalicą Nieciecza jest dostępna w internecie. Oglądajcie LIVE!

Piłkarze Apklan Resovii dziś o godzinie 15:00, zagrają mecz 21. kolejki rozgrywek o mistrzostwo Fortuna 1 ligi w sezonie 2020/2021, przeciwko Bruk-Bet Termalice Niecieczea. Będzie to czwarte spotkanie ligowe ekipy znad Wisłoka w 2021 roku. Potyczkę można oglądać na żywo w internecie. Transmisja LIVE będzie dostępna za darmo na  platformie Ipla.

Popularne "Pasiaki" w sobotę 13 marca, rozgrają kolejne starcie na zapleczu piłkarskiej elity, gdzie wrócili po 26 latach przerwy. Rzeszowianie ostatnio bezbramkowo zremisowali z Midzią Legnica, która jednak przez prawie całą druga połowę grała w osłabieniu. Podopieczni Radosława Mroczkowskiego bardzo mocno liczą na przełamanie oraz wygraną, która pozwoli jeszcze bardziej odjechać ostatniemu Zagłębiu Sosnowiec.
Zespół z Rzeszowa, punktualnie o 15:00 zagra z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza, a spotkanie odbędzie się na stadionie ze przy Wyspiańskiego 22. Niestety kibice nie będą mogli się pojawić na stadionie. Starcie będzie jednak transmitowane za darmo na platformie Ipla. Aby je obejrzeć, wystarczy kliknąć na zdjęcie i przeniesie Was do meczu.