2012-03-18 16:34:27

Strumyk Malawa zremisował z Podlasiem

Piłkarze Strumyka Malawa zdobyli cenny punkt w wyjazdowym pojedynku z Podlasiem Biała Podlaska. Mecz zakończył się wynikiem 1-1.

Gracze Strumyka Malawa zremisowali 1-1 z Podlasiem Biała Podlaska w meczu wyjazdowym.

Punkt na pewno cieszy, bo Podlasie przed własną publicznością jest bardzo mocne (6 zwycięstw, 1 remis i 1 porażka).

Gola dla drużyny z Podkarpacia zdobył w doliczonym czasie pierwszej połowy Wojciech Brudek. Wyrównał po przerwie Tomasz Gawroński.

PODLASIE BIAŁA PODLASKA - STRUMYK MALAWA 1-1 (0-1)
Bramki: Gawroński (82) - Brudek (45+2)

Podlasie: Baczewski - Bojarczuk, Mirończuk, Jędrzejuk, Komar - Sobiczewski, Litwiniuk, Maksymiuk, Jesionek - Hołoweńko, Gawroński

Strumyk: Zieliński - Bieda, Skała, Gaca, Gil - Brudek, Cieślik, Brusik (62. Siciarz), Wójtowicz (79. Łysek) - Pruś (83. Kurosz), Szymański (90. Panek)

Sędziował: Hubert Ripper z Lublina. Żółte kartki: Jędrzejuk - Gaca, Bieda, Gil, Siciarz, Łysek. Czerwona kartka: Gaca (86, druga żółta). Widzów: 600.

źródło: własne / biala24.pl