http://sms.mielec.pl/2021/02/22/nabor-20212022/

2020-01-02 17:24:13

Dariusz Brągiel trafi do Wisły Puławy?

Urodzony w Jaśle pomocnik może zagrać w Wiśle Puławy (fot. SKS Wisła Sandomierz)
Urodzony w Jaśle pomocnik może zagrać w Wiśle Puławy (fot. SKS Wisła Sandomierz)
Biało-niebiescy nie porzucają marzeń o awansie i zamierzają poważnie się wzmacnić przed wiosną. Na ich celowniku znlazł się pomocnik, grający w imienniczce z Sandomierza.
 
Dariusz Brągiel może zostać nowym piłkarzem trzecioligowej Wisły Puławy, która wiosną chce włączyć się do walki o promocję do wyższej ligi. 26-letni jaślanin grający na pozycji pomocnika, ostatnio grał w Wiśle Sandomierz, gdzie rozegrał 15 spotkań i dwukrotnie pokonywał golkipera rywali.
 
To nie koniec złych wieści. Jak czytamy na stronie SKS WISŁA SANDOMIERZ, drużynę mogą opuścić także Dawid Korona oraz Jakub Konefał. Ponadto zostały skrócone wypożyczenia Szymona Pietrasa oraz Michała Jeziorskiego, którzy wrócą do Spartakusa Daleszyce.
 
Klub w zimie nie planuje rewolucji kadrowej. Możlwy jest powrót Damiana Pietrasika, który ostatnio grał w KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski. Jak czytamy na stronie, priorytetowe będzie wzmocnienie pozycji po zawodnikach, których na wiosnę nie zobaczymy przy Koseły 3a.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij