https://www.grupapsb.com.pl/landing/ursa.html?utm_source=podkarpacielive.pl&utm_medium=Baner&utm_campaign=AT-Portale-Banery

2019-05-29 07:28:17

Klasa O Dębica: Rezerwy Stali Mielec coraz bliżej 4 ligi [Podsumowanie 26. kolejki]

Drugi garnitur Stali Mielec rozprawił się z kolejnym rywalem (fot. Stal Mielec)
Drugi garnitur Stali Mielec rozprawił się z kolejnym rywalem (fot. Stal Mielec)
Podopieczni Romana Gruszeckiego idą jak burza, bowiem pokonali kolejnego rywala w drodze do awansu do czwartej ligi. Victoria Czermin wciąż dotrzymuje kroku.
 
Victoria Ocieka wysoko przegrała z Lechią Sedziszów Małopolski. Goście do przerwy wygrywali 0-2 po trafieniach Jakuba Makucha i Pawła Branasa. Po zmianie stron szybko dublet dołożył jeszcze Bartłomiej Posłuszny i lechiści mogli kontrolować sytuację na boisku. W 81. minucie kontaktowego gola zdobył Dominik Kobos. Wynik spotkania ustalił Oskar Ćwiczak w 89. minucie.
 
Victoria Czermin pokonała LKS Głowaczowa. Miejscowi już po osiemnastu minutach wyszli na dwubramkowe prowadzenie, a z goli cieszyli się Arkadiusz Trzpis i Jakub Trzpis. Kilka minut przed przerwą kontaktową bramkę zdobył Bartosz Knych. W drugiej połowie Victoria nie pozostawiła złudzeń przyjezdnym, którzy walczą o utrzymanie, bowiem Jakub Trzpis podwyższył na 3-1.
 
Stal II Mielec pewnie kroczy w kierunku czwartej ligi, a Korona Majdan Królewski nadal nie przekonała się do gry w gościach. Wynik spotkania w 34. minucie otworzył Adrian Skrzyniak i jego gol sprawił że to mielczanie w lepszych humorach schodzili na przerwię. Po zmianie stron gospodarze bardziiej się rozkręcili i 58. minucie na 2-0 strzelił Jakub Turczyn. Pięć minut później wynik podwyższył Hubert Kwaśnik, zaliczając samobójcze trafienie. W 69. minucie mielczanie prowadzili już 4-0 za sprawą Bartłomieja Kiełbasy, lecz 60 sekund później Bartłomiej Gawroński zdobył kontaktową bramkę. Rezultat spotkania na dziewięć minut przed końcem regulaminowego czasu gry ustalił Piotr Kron
 
1-0 Adrian Skrzyniak (34)
2-0 Jakub Turczyn (58)
3-0 Hubert Kwaśnik (63)
4-0 Bartłomiej Kiełbasa (69)
4-1 Bartłomiej Gawroński (70)
5-1 Piotr Kron (81)
 

Wyniki meczów 26. kolejki:
 

Tabela klasy O Dębica:
 


Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem