2019-05-28 15:13:27

Michał Trąbka: "Myślę, że to było owocne półtora roku – zarówno dla mnie, jak i dla klubu"

Michał Trąbka będzie grał w ŁKS-ie Łódź. (fot. Radosław Kuśmierz)
Michał Trąbka będzie grał w ŁKS-ie Łódź. (fot. Radosław Kuśmierz)
Michał Trąbka podpisał trzyletnią umowę z ŁKS-em Łódź. 22-latek po 1,5 roku pożegnał się ze Stalą Stalowa Wola. Na koniec udzielił krótkiego wywiadu oficjalnej stronie "Stalówki".
 
Zakończyła się już twoja przygoda ze Stalą. Czy mógłbyś podsumować swój pobyt w drużynie ze Stalowej Woli?
 
- Myślę, że to było owocne półtora roku – zarówno dla mnie, jak i dla klubu. Wydaje mi się, że dawałem radę na boisku. Zawsze dawałem z siebie sto procent i mam nadzieję że kibice to dostrzegali. Dziękuję „Stalówce” za ten czas, który tu spędziłem.
 
Zrealizowałeś swoje osobiste plany, które stawiałeś sobie przychodząc do Stali?
 
– Patrząc na to, gdzie teraz trafiłem – do ŁKS-u – myślę, że naprawdę dużo w „Stalówce” zrobiłem, skoro sięgnął po mnie klub z Ekstraklasy i widzi mnie w swoich szeregach. Wiadomo – mógłbym zrobić więcej, ale uważam, że to był fajny czas i nie można być aż tak pazernym. Było całkiem dobrze.
 
Trafiasz do klubu, który będzie występował w Ekstraklasie. Jakie stawiasz sobie cele?
 
– Podpisałem umowę na trzy lata i chcę maksymalnie wykorzystać ten czas. Nie jestem nastawiony tak, że przyjdę i będę grał wszystko od deski do deski, ale mam nadzieję, że kiedy już dostanę szansę, to ją wykorzystam i ŁKS też będzie korzystał z moich umiejętności.
 
Chcesz coś na koniec przekazać kibicom "Stalówki"?
 
– Bardzo im wszystkim dziękuję. Wiadomo, że ciężko im było dojeżdżać do Boguchwały, ale często zjawiali się w fajnej liczbie, a do tego jeździli za nami po całej Polsce. Dziękuję im za to, że zawsze byli z nami. Jeszcze raz chciałbym podziękować wszystkim w Stalowej Woli za te 1,5 roku. Mam nadzieję, że są ze mnie zadowoleni.
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem