2019-05-15 13:18:26

Finał Okręgowego Pucharu Polski. Stal II Mielec zagra ze Stalą Rzeszów

Która Stal zdobędzie Okręgowy Puchar Polski? Stal II Mielec czy Stal Rzeszów? (fot. Stal Rzeszów)
Która Stal zdobędzie Okręgowy Puchar Polski? Stal II Mielec czy Stal Rzeszów? (fot. Stal Rzeszów)
Stal II Mielec zmierzy się ze Stalą Rzeszów w ostatnim finale Okregowego Pucharu Polski na Podkarpaciu. Początek meczu 15 maja o godz. 17.
 
W środę 15 maja ostatni finał Okręgowego Pucharu Polski na Podkarpaciu. Rezerwy Stali Mielec zmierzą się ze Stalą Rzeszów. Wcześniej awans do wojewódzkiego Pucharu Polski awans uzyskały: Sokół Sieniawa, Ekoball Stal Sanok oraz Sokół Sokolniki.

<< Odbierz darmowy zakład 50 PLN w PZBUK >>

Zwycięzca dzisiejszego meczu w kolejnej fazie spotka się z ekipą prowadzoną przez Szymona Szydełko. Natomiast drugą parę tworzą Ekoball Stal Sanok z Sokołem Sokolniki.
 
Zarówno mielczanie, jak i Stal Rzeszów w swoich ligach walcząć o promocję do wyższej klasy rozgrywkowej. Rezerwy Stali Mielec mają aż 11 punktów przewagi nad Victorią Czermin w Klasie O Dębica i wydaje się, że formalnością jest przypieczętowanie przez nich awansu.
 
Natomiast piłkarze Janusza Niedźwiedzia tracą dwa "oczka" do Podhala Nowy Targ na cztery kolejki przed końcem rozgrywek 3 ligi gr. IV. Jednak szkoleniowiec Stali zaznacza, że nie będzie taryfy ulgowej w pucharze. Szansę dostaną zawodnicy, którzy uzbierali mniej minut w meczach ligowych.
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

Do zshj 2019-05-15 19:42:41 4 1

Do książek, analfabeto..

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem