https://www.tvcom.pl/Gra/Sport-Pilkanozna/Liga-2-liga-pilka-nozna/Sezona-2019-2020/188321-CWKS-Resovia-Rzeszow-KP-Blekitni-Stargard-23-kolejka.htm

2018-10-03 22:42:11

FOTOGALERIA: zadyma na meczu Wisła Sandomierz - Korona Kielce [ZDJĘCIA]

Zdjęcia z meczu Pucharu Polski pomiędzy Wisłą Sandomierz a Koroną Kielce. Spotkanie zostało przerwane z powodu wtargnięcia kibiców na boisko.
03.10.2018, Sandomierz: Podczas meczu Pucharu Polski w Sandomierzu w którym trzecioligowa Wisła zmierzyła się z ekstraklasową Koroną Kielce doszło do zamieszek. Kibice Wisły Sandomierz wybiegli na boisko, a mecz został przerwany na blisko 30 minut. Interweniować musiała policja (fot. Karol Twardowski)
1/27 - 03.10.2018, Sandomierz: Podczas meczu Pucharu Polski w Sandomierzu w którym trzecioligowa Wisła zmierzyła się z ekstraklasową Koroną Kielce doszło do zamieszek. Kibice Wisły Sandomierz wybiegli na boisko, a mecz został przerwany na blisko 30 minut. Interweniować musiała policja (fot. Karol Twardowski)

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem