2018-04-18 18:28:45

Stal Rzeszów rozgromiła Wiślan Jaśkowice

Piłkarze Stali Rzeszów wygrali 4-0 z Wiślanami Jaśkowice w rozegranym dziś  zaległym meczu 3 ligi gr. IV.

Podopieczni Tadeusza Krawca wyszli na prowadzenie już w 17. minucie meczu po trafieniu Piotra Ceglarza. Do przerwy rzeszowianie prowadzili 1-0.

Drugi gol dla Stali Rzeszów padł w 55. minucie, a jego autorem był Kamil Bętkowski. Kilka minut później na 3-0 pdowyższył Wojciech Reiman. Obydwie bramki padły z rzutu wolnego.

Wynik spotkania na 4-0 dla Stali Rzeszów ustalił w 77. minucie Rafał Kursa, który pojawił się na boisku zaledwie chwilę wcześniej i przypieczętował ostatecznie efektowne zwycięstwo biało-niebieskich.

1-0 Piotr Ceglarz (17)
2-0 Kamil Bętkowski (55)
3-0 Wojciech Reiman (58)
4-0 Rafał Kursa (77)

Stal Rzeszów: Konrad Skuza - Damian Skała (72. Bartłomiej Gliniak), Peter Basista, Sebastian Duda, Maciej Maślany, Piotr Ceglarz (77. Rafał Kursa), Kamil Bętkowski (68' Rene Revak), Sławomir Szeliga, Wojciech Reiman (80. Jaromir Skiba), Bartosz Pikul (68. Arkadiusz Gil), Daniel Koczon.

Wiślanie Jaśkowice: Sebastian Ropek - Piotr Morawski, Łukasz Sikora, Dawid Białek, Michał Morawski (79. Nikodem Morawski), Grzegorz Labut (68' Michał Grzesicki), Bartosz Czarnecki (87. Paweł Sosin), Paweł Galos, Michał Bębenek (82. Maciej Wcisło), Łukasz Popiela (52. Konrad Kuliszewski), Dawid Węgrzyn.

Sędziował: Karol Iwanowicz (Kraśnik).
Żółte kartki: Bętkowski, Pikul - Morawski, Białek, Popiela, Galos, Węgrzyn.