2017-04-08 17:04:45

Izolator Boguchwała lepszy od Polonii Przemyśl. Dwa gole Marka Fundakowskiego

Piłkarze Izolatora Boguchwała wygrali 2-1 z Polonią Przemyśl w meczu 4 ligi podkarpackiej. Dwa gole dla gospodarzy dobył Marek Fundakowski.

Gracze Izolatora Boguchwała wyszli na prowadzenie już w 2. minucie meczu. Właśnie wtedy po raz pierwszy na listę strzelców wpisał się Marek Fundakowski.

W 24. minucie wyrówującą bramkę dla Polonii Przemyśl strzelił Krystian Solarz.

Jeszcze przed przerwą Marek Fundakowski zdobył drugiego gola dają prowadzenie Izolatorowi Boguchwała.

W drugiej połowie goście mogli doprowadzić do wyrównania, ale zmarnowali rzut karny. Pokonać nie dał się Miłosz Lewandowski, który wybronił jedenastkę egzekwowaną przez Mateusz Trawkę i ostatecznie trzy punkty zostały w Boguchwale.

RJA 2017-04-08 18:53:15

Polonia po meczu z Niskiem wydawała się być bardzo silna, nowo sprowadzeni mieli zrobić swoje a co się jednak dzieje ? Polonia ma takie same wyniki jak przedtem...

Kibic 2017-04-08 19:27:28

Polonia zagrala calkiem niezle zawody. Gdyby tylko wymienic obronce z nr 16 na kogokolwiek innego i moze jeszcze nr 10 bo tez slaby byl to moze by nie przegrali. Izolator za takie pieniadze powinien byc o klase lepszy a szczerze mowiac ledwo ledwo. Szymański dobre zawody. Stary ale jary. Fundakowski tez zrobil swoje.

Polonista 2017-04-08 19:37:07

Jak my mamy grac do konca o utrzymanie po zrobieniu takich transferow to chyba cos tu jest nie tak? Załoga powinien grac w kazdym meczu tyle ile zdrowie pozwoli bo nie trzbea byc na meczu zeby widziec ze jak nie gra to tracimy bramki. Ostatnio gral i zero z tylu dzis nie i porazka.

dojrzały 2017-04-08 20:36:54

klub z taka historia broni sie przed spadkiem do ligi wiejskiej-rozpacz

Historyk 2017-04-08 20:43:38

Bo historia rozne scenariusze pisze. Czasem trzeba nisko upasc zeby sie ze zdwojona sila podniesc. Polonia i tak sie utrzyma i nie przeminie tak jak niektore wiejskie twory.

dodam 2017-04-08 20:46:00

Zawodnicy zawodnikami. Ale jak trener pozjadał wszystkie rozumy to żeby same Lewandowskie z Messimi grali to d****a bedzie.

daro 2017-04-09 15:49:34

Byłem na meczu i jako kibic Izola muszę stwierdzić że w drugiej połowie Polonia była zdecydowanie lepsza. Nasze GWIAZDY słabo.Napewno jeszcze sporo krwi napsujecie faworytom i spokojnie się utrzymacie. Pozdro