2016-09-11 16:37:09

Cosmos Nowotaniec nie dał rady MKS-owi Trzebinia/Siersza

W pojedynku dwóch beniaminków Cosmos Nowotaniec przegrał u siebie z MKS-em Trzebinia/Siersza 0-2.

Beniaminek z Małopolski postawił naszej drużyne twarde warunki. Do przerwy MKS Trzebinia/Siersza wygrywał w Nowotańcu 1-0 po trafieniu Dariusza Gawęckiego.

W drugiej połowie piłkarze Cosmosu Nowotaniec za wszelką cenę próbowali wyrównać, ale brakowało im skuteczności. Goście natomiast dostali od sędziego rzut karny, który w 68. minucie na gola zamienił Marcin Kalinowski.

0-1 Dariusz Gawęcki (37)
0-2 Marcin Kalinowski (68-karny)

Cosmos Nowotaniec: Krawczyk - Majka (46. Jakubowski), Sobota, Wójcik (76. Małysiak), Pidwirnyj, Pluskwik, Laskowski, Maślejak (72. Michał Misiak), Dymkowski, Mikulec, Sowiński (54. Marcin Misiak).

Żółte kartki: Sobota - Kalinowski.