2016-08-31 22:13:31

Izolator Boguchwała zatrzymany przez Polonią Przemyśl. Dwa nieuznane gole Łukasza Szczoczarza

Piłkarze Polonii Przemyśl zremisowali 0-0 z Izolatorem Boguchwała. Bliżej zwycięstwa byli goście, ale sędzia nie uznał dwóch bramek strzelonych przez Łukasza Szczoczarza.

Podopieczni Andrzeja Szymańskiego nie odnieśli piątego zwycięstwa z rzędu. Na drodze stanęła im Polonia Przemyśl.

W pierwszej połowie lepsi byli goście. Dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Łukasz Szczoczarz, ale w obydwu przypadkach sędzia odgwizdał spalonego. Świetną okazję na bramki mieli także Piotr Szkolnik i Patryk Róg. W obydwu przypadkach jednak górą był Piotr Cisek, który najpierw obronił strzał tego pierwszego z 5 metrów, a chwilę później dobitkę.

W drugiej połowie szanse na bramki mieli także gospodarze, którzy groźnie kontrowali. Dwukrotnie z opresji gości ratował Łukasz Ćwiczak.

Izolator Boguchwała: Ćwiczak - Brogowski, Kozicki, Bogacz, Szkolnik, Szczoczarz, Zieliński, Cupryś (50. Fundakowski), Tarasenko, Domin (60. Lusiusz), Róg (89. Lekki)