2011-02-16 14:07:42

sparing: Stal Mielec - Stal Rzeszów 1-3

Piłkarze drugoligowej Stali Rzeszów pokonali w sparingu grającą o ligę niżej Stal Mielec.

Mecz odbył się na sztucznym boisku w Dębicy. Stal Rzeszów pokonała Stal Mielec 3-1.

Gole dla Stali Rzeszów strzelili Damian Wolański, Wojciech Krauze i Paweł Kloc. Bramkę dla mieleckiej drużyny zdobył Mateusz Świechowski (na 1-1).

STAL MIELEC - STAL RZESZÓW 1-3 (1-1)
Bramki: Świechowski - Wolański, Krauze, Kloc.

STAL M.: Ślarski (46. Daniel) - R. Pydych (55. Szuba), Kołacz, Kościelny, Podstolak (46. Świst) -
Ryniewicz (46. Marek), Świechowski (46. Wrona), Buczyński (58. Krzystyniak), Góra (46. Kardyś) -
Skiba, Kamiński (46. Bierzyński).
STAL Rz.: I połowa: Wietecha - Rzucidło, Czarny, Maciorowski, Serafin - D. Jędras, Margol, Reiman, Krauze, Prokic - Maca. II połowa: Lewandowski - Lebioda, Duda, Rzucidło, Hus - Lisańczuk, Kurowski, Margol, Kloc - Wójcik, Wolański.

źródło: stalmielec.com / pilka.stal.rzeszow.pl