2011-02-12 16:40:20

sparing: Radomiak Radom - Avia Świdnik 2-2

Piłkarze Avii Świdnik (III liga lubelsko-podkarpacka) zremisowała w meczu kontrolnym z Radomiakiem Radom 2-2.

Trzecioligowiec ze Świdnika już po kwadransie gry prowadził dwiema bramkami - trafiali kolejno Bartłomiej Mazurek i sprowadzony z Wisły Puławy Karol Kiedrzynek.

Jeszcze przed przerwą kontaktową bramkę dla Radomiaka zdobył Paweł Tarnowski, a w drugiej połowie wyrównał Dariusz Rolak.

RADOMIAK RADOM - AVIA ŚWIDNIK 2-2 (1-2)
Bramki: Tarnowski (23), Rolak (70) - Mazurek (10), Kiedrzynek (16).

RADOMIAK: Domański - Szary (46. Orchel), Sikorski, Grunt, Kornacki, Czpak (75. Szczodry), Bednarz (46. Rolak), Oziewicz (46. Skałbania), Radecki (46. Zięba), Wnuk, Tarnowski.

źródło: radomiak.com.pl