2011-02-12 15:55:40

sparing: Alit Ożarów - Siarka Tarnobrzeg 2-3

Piłkarze trzecioligowej Siarki Tarnobrzeg wygrali w meczu sparingowym z Alitem Ożarów 3-2.

Tarnobrzeżanie prowadzili do przerwy już dwiema bramkami, ale gospodarze zdołali odrobić straty w przeciągu zaledwie dwóch minut (gole w 65. i 67. minucie). Ostatnie słowo należało jednak do Siarki, która trafiła do siatki w 80. minucie.

Bramki dla tarnobrzeskiej drużyny zdobyli Bartosz Madeja (z rzutu karnego), Piotr Mazurkiewicz oraz Tomasz Walat.

W barwach Siarki Tarnobrzeg zagrał jeden nowy testowany zawodnik (obrońca).

ALIT OŻARÓW - SIARKA TARNOBRZEG 2-3 (0-2)
Bramki dla Siarki: Madeja (20-karny), Mazurkiewicz (35), Walat (80).

SIARKA: Kuszaj - zawodnik testowany, Łukawski, Beszczyński, Jakubowski - Hynowski, Kuranty, Madeja, Preizner, Mazurkiewicz, Walat. W drugiej połowie grali także: Biało, Stępień, Krzemiński, Rożek, Mażysz, Bażant.

źródło: siarka-tarnobrzeg.eu